200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

3M 4515 Turuncu Genel Koruyucu Elbise-Tulum

3M 4515 Turuncu Tulum (Genel Kullanım) M. Bayi Fiyatı ile Tüm 3M Tulumlar Ekipmandeposu.com da. Aynı Gün Kargo ve Taksit!

SKU:3M 4515-T

Ürün Satışa Kapalı

3M 4515 Turuncu Genel Koruyucu Elbise-Tulum

3M 4515, asbest gibi yüksek derecede tehlike içeren toz partiküllerine karşı koruma sağlayan ve yüksek konforu destekleyici nefes alabilirliği destekleyen malzemeden üretilen, güvenliği ve konforu bir arada sunan tam donanımlı iş tulumudur. Kullanım sırasında ekstra koruma ve rahatlığı sağlayan fırtına flapı ve iki yönlü fermuarı bulunur. Tehlike durumu oluşturabilecek toz ve sıçramalara karşı CE belgesi onaylı Tip 5/6 koruması içerir. Tulumun daha rahat giyilebilmesi adına kol ağızları, kapüşonu, ayak ve bel bilekleri lastikli yapıya sahiptir. Kullanım sırasında terleme durumlarının önüne geçen nefes alabilir kumaş özelliği taşır. Genel kullanım alanları asbest, temizlik, bina bakım işleri, depolama, çimento üretimi, makine bakımı, metal taşlama ve cilalama şeklindedir.

Genel Özellikleri

 • Ürün Kodu: 3M 4515
 • Turuncu renklidir.
 • SMS kumaş kullanılarak üretilmiştir.
 • Genel koruma sağlayan iş tulumudur.
 • Radyoaktif ne nükleer koruma için EN 1073-2:2002 standartlarınca uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır.
 • EN 13034:2005, EN ISO 13982-1:2004, EN 1073-2:2002 standartlarına uygundur.

 • Engin Ermi - Konya

  kolay giyilebiliyorlar. Bu sayede zaman sıkıntısı yaşamıyorum. Çalışma sahasında hareketi kısıtlamıyor. 3m güvencesi ürünü almamda etkili oldu. Bunun faydalarını da görmem uzun sürmedi. Ürün kısa sürede elime ulaştı. Tulum arayan kişilere önerebileceğim bir üründür.

 • Hayrettin Gök - Denizli

  ürün aynen belirtildiği özelliklerini gösteriyor. Tulumların paketlenmesi ve teslimi özenli bir şekilde gerçekleşti. Memnuniyetimi sağladığınız için sizlere teşekkürü bir borç bilirim

 • Emine Güzel - Kahramanmaraş

  Boya işi yaparken tulum kullanıyorum. Sıçramalara karşı iyi koruma özelliği var. Çalışırken hiçbir şekilde dikkatimi dağıtmıyor. Birkaç kez tulumu kullandım ve herhangi bir yırtılma vb. aşınma durumları yaşamadım. Bu nedenle rahatlıkla satın alınıp kullanılabilir.

Daha önce hiç soru sorulmamış.