200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

DuPont Tychem 6000 F Kimyasal Koruyucu Elbise-Tulum

Dupont Tychem 6000 F tulumlar gri renkli olup yüksek riskli kimyasal sıçramalarına karşı koruma sağlar. Uygun fiyat ve aynı gün kargoyla ekipmandeposu.com da.

SKU: TYF-CHA5

%12
indirim
522,40 TL
466,43 TL
Kdv Dahil Fiyatı

Yorumları Oku3
Beden
XL
Adet
En geç 01 Kasım Pazartesi günü kargoda.
üstü kargo ücretsiz etiketi

Dupont Tychem 6000 F Kimyasal Koruyucu Elbise – Tulum

Dupont Tychem F serisi, birçok işlev için kullanımı uygun, kullanım alanı yaygın ve fonksiyonel özellik taşıyan, tam donanımlı bir iş tulumudur. Boyutu 1 mikrona kadar ulaşabilen partiküllerin yanı sıra inorganik özelliğe sahip kimyasallara karşı üstün koruma sağlar. Sıvı sıçramalarına karşı 2 bar basınca kadar direnç gösterir. Partikül geçirmez özellik taşır. Biyolojik ve radyoaktif partiküllere karşı üstün koruma içerir. Konforu destekleyici hafif ağırlığa sahiptir. Çalışma sırasında hareketi kısıtlamaz ve vücuda tam oturur. Kimyasal içeren tüm ortamlarda kullanımı uygundur. İçeriğinde halojen bileşiği bulundurmadığından hızlı ve kolay şekilde muhafaza edilebilir. Ayak ve kol bilekleri kolayca giyilebilirliği sağlaması adına elastik yapı içerir. Tehlike durumu oluşturabilecek toz ve sıçramalara karşı CE belgesi onaylı Tip 5/6 koruması içerir. Jet püskürtme işlemleri için CE belgesi onaylı Tip 3 ve 4 koruması içerir. Genel olarak laboratuvarlar, bakım ve onarım tesisleri, boyahaneler ve gübre üretim tesislerinde kullanımı yaygındır.

Genel Özellikleri

 • Ürün Kodu: TYF-CHA5
 • Gri renklidir.
 • Kimyasallara karşı üst düzey koruma sağlayan iş tulumudur.
 • Radyoaktif ve nükleer koruması için EN 1073-2:2002 standardına uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır.
 • Antistatik koruma için EN 1149-1:1995 standardına uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır.
 • Biyolojik ve bulaşıcı madde koruması için EN 14126 standardına uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır.
 • EN 14605, EN 14126, EN ISO 13982-1, EN 13034, EN 1149-5 2008 ve EN 1073-2 standartlarına uygundur.

 • Mustafa Kibar - Eskişehir

  Mükemmel denebilecek derecede korumayı kullanıcılarına sunuyor. Ancak tek bir sorun var. O da kullanımı sırasında vermiş olduğu sıcaklık. Bazen bunaltıcı olabiliyor.

 • Remzi Tekin - Manisa

  Kolayca giyilebiliyor. Bu da zamandan kazanç demek. İçerisinde çok rahat hareket ediyorum. Üretkenliği sağlayabilmek adına oldukça kaliteli bir ürün.

 • Yücel Celep - Şanlıurfa

  Hafif bir ürün olmasına rağmen koruma konusunda en iyi iş tulumlarından birisi. Dupont tulumlarını uzun zamandır kullanırım ve kullanmaya devam etmekteyim.

Daha önce hiç soru sorulmamış.