200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

DuPont Tyvek 500 Xpert Kimyasal Koruyucu Tulum

Dupont Tyvek 500 xpert tyvek kumaştan imal edilmiş en çok tercih edilen üründür. Uygun fiyat ve aynı gün kargoyla ekipmandeposu.com da.

SKU:TYV-CHF5-S-WH

Başlıklı tek parça, dıştan dikişli ve fermuarlı. Bel, kol ve ayak bilekleri elastikidir. Sürtünmeye ve yırtılmaya karşı dirençlidir. Hav bırakmayan Tyvek kumaştan üretilmiştir. Boyahane, fabrikalar, üretim atölyeleri vb yerler için uygundur.

%14
indirim
82,13 TL
72,04 TL
Kdv Dahil Fiyatı

Yorumları Oku3
Beden
XL
Adet
Şimdi sipariş verin, yarın kargoya verelim.
hızlı kargo etketiüstü kargo ücretsiz etiketi

DuPont Tyvek 500 Xpert Kimyasal Koruyucu Elbise-Tulum(Genel Kullanım)

İnorganik kimyasal özellikli maddeler başta olmak üzere, radyoaktif özellikli partiküllere ve 1 mikronluk çok küçük parçacıklara dahi üstün koruma sağlar. Çalışma ortamı fark etmeksizin bütün şartlarda kullanıma imkan verir. Aşınmalara, yırtılmalara ve sürtünmelere karşı dayanıklıdır. Kullanım sırasında ısı oluşumunu engelleyici nefes alabilen yapıya sahiptir. Kimyasal maddelerin bulunmuş olduğu tüm çalışma ortamlarında rahatça kullanılabilir. İçerisinde halojen bulundurmadığı için kullanıcısı tarafından kolay ve hızlı şekilde imha edilebilir özellik taşır. Tulum tek parça halinde, dış taraftan dikişli olmak üzere tasarlanmıştır. Kol, ayak ve bel kısımları, çalışma sırasında sürekli olarak hareket halinde olduğundan, bu bölgeler elastik yapı gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Endüstriyel alanların tümünde kullanımı uygundur.

Genel Özellikleri

 • Ürün Kodu: TYV-CHF5-S-WH
 • Beyaz renklidir.
 • Kimyasallara karşı koruma sağlayan iş tulumudur.
 • EN ISO 13982-1, EN 13034, EN 1149-5:2008 ve EN 1073-2 standartlarına uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır.
 • CE belgesi onaylıdır.
 • Radyoaktif ve nükleer koruma için EN 1073-2:2002 standardına uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır.
 • Antistatik koruma için EN1149:1995 standardına uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır.

 • Sevil Da - Kayseri

  tyvek tulumlar her zaman favorimdir. Mükemmel uyumu ve yapısı sayesinde çalışırken rahatsızlığa yol açan etkenleri ciddi oranda azaltıyor.

 • Neslihan İncesu - Artvin

  Bu ürün benim gibi endüstriyel tehlikelerin bol olduğu ortamlarda çalışanlar için adeta biçilmiş kaftandir. Sürekli aktif olduğum için terleme durumuna oldukça müsaitim. Oldukça iyi nefes alıyor ve vücudu her daim kuru tutuyor. En çok bu özelliğini beğendim

 • Nesim Çakir - Diyarbakır

  Ucuz olmasına rağmen güvenlik ve konforu en üst düzeyde sunuyor. Cep dostu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Daha önce hiç soru sorulmamış.