200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Uniwest UW 511 Çok Fonksiyonlu 5 in 1 Parka

Uniwest UW 511 Çok Fonksiyonlu 5 in 1 Parka. İş kıyafetleri ve çeşitli modelleri ekipmandeposu.com da. Aynı gün kargo ile kabınızda.

SKU:UW511

Ürün Satışa Kapalı

Uniwest UW 511 Çok Fonksiyonlu 5 in 1 parka

Su geçirmez ve yüksek görünürlük özelliklerine sahip Uniwest UW 511, çalışılan ortamın durumuna göre kullanıcısı tarafından kişiselleştirilebilen çok amaçlı güvenlik ürünüdür. Dış kısmı polyester malzemeden üretilmiştir. Çift yönlü fermuarı, su geçirmeyi önleyen çıtçıtlı patları, büyük kapaklı cepleri ve kapüşonu bulunur. İç kısmı polyester malzemeden üretilmiştir. Dileğe göre çıkarılabilen kolları bulunur. Çift yönlü kullanıma uygundur. İki tarafında da kullanışlı cepler içerir.

Genel Özellikleri

  • Ürün Kodu: UW 511
  • Sarı-lacivert renklidir.
  • EN471 Class3 ve EN343 Class 3:1 standartlarına uygundur.
  • CE belgesi onaylıdır.
  • Servet Çetin - Samsun

    Görür görmez almaya karar verdim açıkçası. Böylesine fonksiyonel bir iş kıyafetini heryerde bulamazsınız. Deneyimlediğim süre içerisinde gayet memnun kaldım. Bu şekilde ürünlerin üretiliyor olması maddi açıdan beni rahatlatıyor.

  • Fatih Çinarlik - Hatay

    İşçilik üst düzey, ürün performansı da öyle. Portwest ürünlerini ilk kez bu ürünle denedim ve kalitenin farkına vardım. 2 günde ürünüm kapıdaydı. Hızlı ve güvenilir alışverişin adresi olma yolunda ilerliyorsunuz. Tebrik ederim.

Daha önce hiç soru sorulmamış.