200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Uvex 5/6 Kimyasal Geçirmez İş Tulumu

Uvex klasik iş tulumları nefes alan terletmez iş tulumu özelliklerine sahiptir. Çeşitli toz maskeleri ile birlikte de kullanılabilir. İş tulumu çeşitleri ve modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

SKU:98449-5-6

Ürün Satışa Kapalı

uvex 5/6 classic Kullan-At Koruyucu Tulum (Genel Kullanım)

Çalışma sahalarında genel kullanıma uygun, güvenliği ve konforu destekleyen iş tulumudur. Mikro gözenekli, hafif ve telalı polietilen malzemeden üretilmiş, yumuşak özellikli ve cilt dostu bir üründür. Mekanik etkilere karşı oldukça dayanıklıdır. Yoğun sıcaklarda fazla nemi absorbe eden, nefes alabilir özellik taşır. Tulumun iç tarafı, overlok dikiş ile güçlendirilmiştir. Toz ve katı-sıvı özellik gösteren partiküllere karşı yüksek derecede koruma sağlar. Sprey uygulamalarında belirli aralıklara kadar sprey geçirmez özellik taşır. Esnek yapılı olduğundan hızlı ve kolay şekilde giyilebilir. Her vücüt yapısına en uygun şekilde oturacak tasarıma sahiptir. Yüz koruyucu ekipmanlar ile birlikte kullanımı uygundur. Kol, paça ağzı ve kapüşon kenarları lastikli yapı içerir. Doğal latex kullanılmıştır ve ürün içerisinde PVC bulunmaz. Genel endüstriyel çalışma alanlarında kullanılabilir.

Genel Özellikleri

 • Ürün Kodu: 98449
 • Beyaz renklidir.
 • Sıvı ve katı partiküllere karşı koruma sağlayan iş tulumudur.
 • EN ISO 13982-1, EN 13034, EN 1149-5 ve EN 14126 standartlarına uygundur.
 • CE belgesi onaylıdır.
 • Tarik Kaya - Tokat

  Uvex tulumlarını ilk kez deneyimledim ve iyi sonuçlar aldığımı söyleyebilirim. Tek beden olduğu için biraz bol geldi. Üst düzey bir koruma sağladığı aşikar.

 • Ahin Gökmen - İstanbul

  Ortalama bir tulum. İçinde çok rahat edemedim. Güvenliliğine bir şey diyemem. Hiçbir tehlike yaşamadım kullanırken. Fiyatının karşılığını alabildiğimi düşünüyorum.

Daha önce hiç soru sorulmamış.