Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Göz Duşu

Güvenlik göz duşları ve göz banyoları, sağlığa zararlı kimyasalların veya diğer maddelerin kullanıldığı her endüstriyel ortamda önemli bir güvenlik özelliğidir. Sağlık ve güvenlik kurallarına uyulmaması, bir kişinin vanayı açık bırakarak yaralanmaya neden olabilir. Dolayısıyla, gerçekte, tehlikeli malzemelerin kullanımında yer alan herhangi bir sorumlu işletme için uygun güvenlik duş ekipmanı bulunması şarttır.Göz duşu solüsyonu bulunması gerekir.

Devamını Göster »

Göz Duşu Kullanımı

Her şey ayrıntılarla ilgili Bunun karşısında güvenlik duşu çok basit bir cihazdır, ancak gerektiğinde belirtildiği gibi çalışması çok önemlidir. Detaylara verilen dikkat, hayat ve ölüm arasında tam anlamıyla fark yaratabilir. Bu titizlikle dikkatin, size veya personelinize zarar vermeyecek bir ürün yelpazesinde nasıl sonuçlandığına dair daha fazla bilgi edinin.Göz duşu istasyonu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Birçok üretim prosesi tehlikeli kimyasalların kullanılmasını gerektirir. Endüstriyel acil durum duşlarımız en yüksek kalitede üretilmekte olup, fabrikanın büyüklüğüne, üretim sürecinin niteliğine veya son ürünün türüne bakılmaksızın müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde tasarlanır.

Depomuzdan, boşaltma yuvalarında veya rıhtım kenarlarında kullanıma uygun bir dizi vücut ve göz duşumuz var. Çoğu zaman bu duşların yetersiz su kaynaklarına sahip alanlarda kullanılması gerekebilir, böylece tank duşları en uygun seçenektir. Göz yıkama duşu fiyatları uygundur.

Laboratuvarlar ve araştırma kuruluşları genellikle tehlikeli maddelerin günlük işlenmesini içerir. Laboratuvar ortamında kullanılmak üzere eksiksiz bir dizi duşa, göz banyosuna ve dekontaminasyon(kimyasal temizleme) sistemine sahibiz.