Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Moldex Maske ve Solunum Koruyucular

Moldex maske modellerinden tam yüz yada yarım yüz almak için harika bir zaman. Moldex 9000 Tam Yüz Maskesi Yeniden kullanılabilir Moldex 9000 tam yüz maskesidir. Dizi, proje ve çalışma alanı için mükemmeldir. Rahat bir yüz contası ve akciğer koruması sunmakla kalmaz, aynı zamanda uçan partikül madde ile mücadele etmeyi daha kolay hale getirir. Filtrelenmiş hava ilk olarak maskenin lensine gelir. Bu akıllı tasarım, havasız kalma riskini en aza indirmeye yardımcı olur. Lens mükemmel bir görüş alanı sunar ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.

Tam yüz maskesi tasarım sadeliğine sahiptir. Çok az parçası olduğu için genel bakımıkolaydır. Yüzden çıkarma mandalı büyüktür.Böylece maskeyi açmak ve kapatmak basittir.Kayış tokaları dayanıklıdır ve sağlam kullanım için üretilmiştir. Moldex'in kartuşları ve filtreleri, 9000 Tam Yüz Maskesi ve 7000 Yarım Yüz Maskesine uyuyor. Bu da, tesisinizde her iki stili kullanıyorsanız, tüm ekibin siparişini kolaylaştırır.

Devamını Göster »

Moldex Maske Fiyat ve Özellikleri

7000 Moldex Yarım Yüz Maskesi hafif ve uzun süreli kullanım için rahat bir yüz contasına sahiptir. Rahat saklama için maske, boynun etrafında aşağı doğru inebilir veya çok çeşitli yüz şekilleri ve boyutlarına güvenli bir şekilde oturması için kolayca ayarlanabilir. Ayarlanabilir başlık beşiği daha fazla konfor sağlar. Moldex yarım yüz maskesi bu kadar düşük bir profile sahip olduğundan kaynak kasklarının altına takılması ve emniyet gözlükleriyle giyilmesi rahattır. Bu modellerin her ikisi de iyi fiyatlı ve koruma yanı sıra olağanüstü bir değer sunar. Daha yüksek fiyatlı 3M maskeleri için kaliteli bir alternatif arıyorsanızMoldex gitmek için harika bir yoldur.

7000, 7800, 8000 ve 9000 Serisi solunum cihazlarıyla Moldex, piyasadaki kullanıcı dostu yeniden kullanılabilir maskelerini üretti. Tasarımı daha az bakım daha az parça gerektirecek şekilde tasarladı.Dayanıklı ve ekonomik, yeniden kullanılabilir solunum cihazları, uzun süreli ve konforlu bir kullanım sunarken, genel solunum programı maliyetlerini kontrol etmeye yardımcı oluyor.

Daha fazla kullanıcı

Moldex'e özel Dura-Mesh kılıfı filtre ortamını koruyarak daha uzun süre daha temiz kalıyor. Kabuk, ısı ve nemde bile çökmeye karşı direnç gösterir, böylece solunum aygıtı şeklini daha uzun tutar. Sonuç, daha az sayıda solunum aygıtı ve daha düşük maliyetlerdir.

Kolay fit, daha fazla konfor

Tüm Moldex maskeleri, kullanıcının yüzüne doğal olarak uyacak şekilde şekillendirilmiştir ve kalıplanmış burun köprüsü ile contanın basınç noktaları olmadan muhafaza edilmesi için metal noseband yoktur. Köpük burun yastığı, genel rahatlığı artırır ve özel Ventex valfi, sıcak havayı daha hızlı havalandırır. Böylece nefes alma direnci azaltılır ve çalışanlar daha serin kalır, yani tüm vardiya boyunca giymeyi düşünmezler. HandyStrap, maskenin, kullanılmadığı zamanlarda kullanıcının boynuna rahatça asılmasına ve erken boşalmayı önlemeye, kullanımı azaltmaya ve para tasarrufu yapmaya yardımcı olur. Ayrıca, aşınma sırasında elastik kumaş kayışı rahat ve serin hisseder.

Daha yüksek koruma

Yağ bazlı olmayan partiküllere karşı %99.97 etkilidir. Bir OSHA maddesine özgü standardın uygulandığı ortamlarda (kurşun, kadmiyum, arsenik, MDA) yanı sıra farmasötik üretim, konvansiyonel ve nükleer güç üretimi, kaynak, kesme ve metal dökümü.