Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Upower İş Ayakkabısı

Upower iş ayakkabısı iş güvenliği le konforu bir araya getiren üstün teknoloji ile üretim yapan avrupanın bir numaralı iş güvenliği ayakkabısı üreticisidir. İtalyan merkezli olan şirketin tüm sektörler için uygun upower iş ayakkabısı modeli bulunmaktadır. Şirket bünyesinde bulunan arge bölümüyle sektörüne yön veren şirket konumundadır. Upower iş ayakkabıları standartların üstünde beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Ekipmandeposu.com olarak en az iade gelen yada en az şikayet aldığımız iş güvenliği ayakkabısının upower olduğunu söyleyebiliriz.

Devamını Göster »

UPower Ayakkabı Fiyatları

Upower iş ayakkabılarında İtalyan tasarımı kullanılmaktadır. İlk bakışta iş ayakkabısından çok modern günlük ayakkabı gibi durmaktadır. İş kazalarında yapılan araştırmalarına göre iş güvenliği ayakkabılarından kaynaklanan kazalarda başı kayarak düşmeler çekmektedir. Bu bilgi ışığında yapıan ar-ge çalışmalarında upower iş ayakkabıları mevcut standartların çok üstünde kaymaz iş ayakkabısı tabanı üretmektedir. Bu taban tüm u-power iş ayakkabılarında kullanılmaktadır.

Upower Hakkında

U-POWER, aslanın belirgin sembolü altında yeni bir kıyafet çizgisi getiriyor. Stil, konfor,% 100 ithatl italyan tasarım ve işlevsellik: bunlar anahtar kelimelerdir. Bizi koleksiyonun gelişimine yönlendiren 2013 boyunca ve her bir ürünü karakterize eder. Maria Teresa Castelli'nin toplantısı italyan stili ve yaratıcılığı ile Piero Bressan, mükemmellik ve bilgi birikimi sürecinde ürünün sanayileşmesi, U-Power getirildi. Tarafından korunan ve tescillenen Wear Collection isim RD (Tescilli Tasarım), yaşayan tüm insanlar için cesaret ve kararlılıkla, ama her zaman bir gülümsemeyle.

Çalışmalarım tasarım, heyecan ve materyallerin merakı, kıyafetlerimi giyenlere saygı ve bakım için yaratıcılık ve tutkudan oluşur. Michela Uzzeni'yi, bu son yirmi yıllık çalışmada beni taşıdıkları değerlerin bu yeni meydan okumada aynı şekilde devam ettireceğini anlamak için bir araya geldi: ilk U-POWER giyim koleksiyonu. Size rehberlik çizgilerimi iletmeyi başardım: her yerde ve günün her saatinde U-POWER giyim eşyası arzusu. Maria Teresa Castelli

Çalışanlarımızla birlikte 30 yıldır giyim ve konfeksiyon sanayileşme ve geliştirme, tasarımcıların yaratıcılığını dünya çapında sanayi ve üretim için operasyonel araçlar haline dönüştürme üzerinde çalışıyordum. Uyum ve kalıp geliştirmede ayrıntılara dikkat edilmesi, ürünlerin prototip edilmesi ve koordinasyonu, nihai sonucu sağlamak için önemli adımlardır. Büyük bir coşku ile Michela Uzzeni ve U-POWER ekibinin önerisi üzerinde anlaşmıştım ve sonuçları gururla zaten görebiliyorum. Piero Bressan

Upower İthal Kompozit İş Ayakkabısında Kullanılan Teknolojiler

YKK® fermuar, dayanıklığın, düzgünlüğün garantisidir ve kullanım kolaylığı. Herhangi bir uygulamaya uyuyor ve bunlara uyuyorlar. Çok yönlülük ve herhangi bir strese direnç kazandırır. Bir giysinin işlevselliğini takdir edebilirsiniz iş için, aksesuarların kalitesinden de istihdam edilen.

Garanti için geliştirilmiş oldukça teknolojik bir kumaş aşınmalar, kesikler, gözyaşı ve deliklere karşı maksimum direnç, aynı zamanda hafif ve bakım yapılması kolaydır. CORDURA , dayanıklı kumaşlar için INVISTA'nın tescilli ticari markasıdır.

LYCRA, DuPont tarafından patenti alınmış sentetik bir elyaftır. Bu elyaf her türlü kumaşta kullanılabilir ve doğal ve sentetik diğer tüm elyaflarla kombine edilebilir. Uzunluğunun yedi katına kadar gerilebilir ve daha sonra orijinal boyutuna değişmeden değişebilir. Sık sık yıkandığında bile özelliklerinden hiçbirini kaybetmez. Bu nedenle, LYCRA ile yapılan giysiler uzun süre konforunu korumakta ve vücudun hareketiyle sürekli uyum içinde bulunmaktadırlar.

COOLMAX kumaşında kullanılan elyaflar terimi vücuttan giysinin yüzeyine hızla buharlaşmasına izin vererek yönlendirir ve yönlendirir. Aynı zamanda, bu lifler ıslak olduğunda bile maksimum nefes alma özelliğine sahiptir. Bu teknoloji, kıyafetleri daha rahat hissedecek, daha uzun süre kurutucu kalacak ve sağlamlığı geliştirir.

THERMOLITE kaplaması, hafifliğine ek olarak daha fazla izolasyon sağlar ve nem buharlaştırmayı kolaylaştırır. DuPont içi boş fiber teknolojisiyle THERMOLITE kaplama, yumuşaklık ve konfora ek olarak üstün performans sunar.

Bu teknoloji, geceleri ve düşük ışık koşullarında, en yüksek kalitede yansıtıcı malzemeler kullanılarak işçilerin görünürlüğünü geliştirir. 3M SCOTCHLITE, U-POWER giysileri giyen insanlar için yenilik ve güvenlik eşanlamlıdır.

PA mikrofiber yapısı nefes alabilirliği, hızlı kuruma ve yumuşak elle dokunmanın eşsiz özelliklerini korur ve böylece üstün bir rahatlık elde edilir. Üstelik yüksek kaplama gücü ve dayanıklığı çorapları özellikle hafif ve dayanıklı kılmaktadır. Belli bir havlu yapısı ile örülmüş çoraplar en soğuk ortamlar için uygun güçlü ısı yalıtımı özelliklerine sahiptir.

KEEP DRY membran yeni bir konsept olup, yenilikçi teknoloji, rüzgardan korunmayı, su geçirmezliği ve en aşırı koşullarda bile nefes alabilir.

Teknoloji STORM SHELL teknolojisi, vücudunuzu güvende tutmak ve en olumsuz hava koşullarında dahi kuru: konfor ve her zaman koruma.

COMBAT, pantolonun kenarındaki takviye sistemini kullanan bir sistemdir. Özel bir aşındırıcı madde. Kumaşın ortamlarda korunması su, çimento vb. Gibi unsurların üzerinde ek bir zorlama yarattığı yerlerde geleneksel çalışma kumaşları.

Esnek ve hafif malzemelerden yapılmış, kalkan ve cep telefonları tarafından üretilen elektromanyetik dalgaları engelleyin .. Ainsi BESAFE, insan sağlığına yönelik risklere karşı daha iyi vücut koruması sunar elektromanyetik kirlilikten.

POWERFIT, yüksek performans gösteren bir kumaştır. mezuniyet sıkıştırması sunan ürün, daha iyi kan temin eder dolaşımın geliştirilmesi ve soğumanın bilimsel bir sonucu olarak geliştirilmesi araştırma. GÜÇLÜ, kesintisiz teknoloji ile, maksimum konfor.

Kullanıcının dokunmatik ekranları akıllı telefonlarda kullanmasına izin vermek ve iş yeri güvenliğini ve güvenliğini tehlikeye atmadan tabletler, işaret parmağına yerleştirilmiş özel bir iletken fiber vasıtasıyla bağlanabilir. TAP & TOUCH eldivenleri tüm dokunmatik ekranlı cihazlarla uyumludur.

Güneş ışığına uzun süre maruz kalırsanız zararlı olabilir. Ile Giyim U-POWER UV BLOCK koruması bir UPF (ultraviyole koruması Faktörü) 40 +. Konfeksiyonlarımızı uluslararası standartlara göre test ettik Standart UNI EN 13758-1: 2007.

FREE POCKET, düzenli olarak maksimum kapasite sunan tasarlanmıştır boyutlu cepler. Böylelikle vücudun doğal hareketini herkesin üstünde tutmak çalışma ortamları ve pozisyonları.

Tekstil üretim süreci STONEY, yeni bir giysi eşsiz bir renk ve karakteristik. Taş yıkama, liflerin yumuşaklığını ve esnekliğini arttırır.

FREE SOUND günlük yaşamda pratiklik için yaratılmıştır. Upower giysiler yumuşak silikonlu bir sisteme sahip ve kulaklığınızın ceketin iç cebinden geçerek düzensiz kalmasını sağlayın kablolar ve potansiyel hasarı azaltmak.