Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Drager Toz Maskesi

Drager, Alman teknolojisinin son noktası. Tıbbi ve güvenlik teknolojisinde lider bir uluslararası şirkettir. 1889'dan beri Drager, tüm dünyada kullanıcılar tarafından güvenilen gelişmiş teknik cihazlar ve çözümler geliştirmektedir. Drager ürünleri birçok alanda kullanılmaktadır. Genellikle hayatla ilgilidir. Klinik, endüstriyel veya madencilik uygulamalarında, yangın söndürme veya kurtarma hizmetlerinde kullanılmak üzere, Drager ürünleri hayatları korur, destekler ve kurtarır.

Drager toz maskesi ve Drager toz filtresi çok çeşitli yerlerde ve profesyoneller tarafından en çok kullanılan gaz maskeleridir. Kalite, güvenilir, uyumlu ve rahatlık için bütün ihtiyaçları karşılar. Dünya çapında on yıllar boyunca kendini kanıtlamıştır.
Tehlikeli maddelerle çalışmak insanlar için bir sorundur. Uygun filtreler, solunum maskeleri ve bağımsız solunum cihazları ile birlikte, solunum maskesi Drager oksijen maskesi güvenilir ve güvenli bir maskedir. Havadaki oksijen biliniyorsa ve yeterli oksijen mevcutsa, Drager toz maskeleri ve Drager filtre ve toz maskesi güvenli bir koruma sağlar.

Devamını Göster »

Güvenli Fit ve Giyim Konforu

Drager maske gövdesi, EPDM veya silikondan üretilmiştir. Hem yüksek hem de düşük sıcaklıklarda son derece esnek kalır. Çift sızdırmazlık çerçevesi ve üçlü yüz contası, neredeyse tüm yüz şekilleri için güvenli ve rahat bir uyum sağlar. Evrensel boyutlandırma sistemi sayesinde, lojistik ve depolama büyük ölçüde basitleştirilmiştir.
Dayanıklı, Geniş Görüş İmkanı ve Kolay Bakımı
Drager Maske Camı, darbeye dayanıklı polikarbonat veya kimyasal dirençli tripleks malzemeden üretilmiştir. 180 ° geniş açısı ile neredeyse sınırsız bir görüş alanı sunar. Akıllı havalandırma sistemi buğu oluşmasını engeller. Yüksek kaliteli işçiliği uzun hizmet ömrünü ve uzun vadeli maliyet tasarrufunu garanti eder. Kaliteli malzemeden yapıldığı için temizlenmesi ve bakımı kolaydır. Yıllardır piyasada var ve başarılı olmuştur. Basınçlı hava solunum cihazı veya rebreather(Kapalı Devre Yeniden Soluma Sistemi) ile birlikte, itfaiyeciler tarafından ve madencilikte denenmiş, test edilmiş ve kullanılmaktadır.

Başlıca Özellikler

Çift sızdırmazlık hattı ile kombine rahat uyumlu. Farklı kafa ve yüz şekillerine iyi uyum sağlayan maksimum güvenlik için çift sızdırmazlık çizgisine sahiptir.
Birçok Farklı Kullanım; Farklı bağlantı parçası seçenekleriyle Panorama Standardı, filtreler, basınçlı hava solunum cihazları, hava yolu sistemleri, itfaiyeciler, madencilik ya da endüstriyel uygulamalarda kimya endüstrisinde, metal ve otomotiv endüstrisinde, gemi yapımında, bakımı gibi birçok yerde kullanılabilir.