200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Sipariş & Destek Hattı
0216 484 02 22

3M 9332+ Asbest Maskesi (asbestos maskesi)

Asbest maskesi olarak kullanılabilecek olan ffp3 seviyesi gibi yüksek koruma sağlayamak üzere tasarlanmış bir toz duman maskesidir.

SKU:3M 9332+

%24
indirim
29,07 TL
23,44 TL
Kdv Dahil Fiyatı

Yorumları Oku3
Adet
10 saat içinde sipariş verin, bugün kargoya verelim.
bugün kargoda etketiüstü kargo ücretsiz etketicanlı detesk hattı etketi

3M 9332+ Ventilli Toz / Sis / Duman Maskesi FFP3

3M 9332+ FFP3 maske asbest (asbestos) gibi ince kimyasallardan korunma için uygundur. Filtre seviyesi avrupa normlarına göre en üst seviye olan FFP3 seviyesindedir. Asbest gibi konstrojen maddelere karşı kullanıldığı gibi çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda ve FFP3 koruması gerektiren diğer durumlarda mevcut toz, sis, duman ve buğulanmalara karşıda kullanılır.

Genel Özellikleri:

 • Koruma Sınıfı : FFP3
 • Solunum Tipi : Ventilli
 • Sitili : Katlanabilir
 • Koruduğu Maddeler : Toz, sis, duman
 • Tekrar Kullanma : Hayır, tekrar kullanılmaz
 • Uygunluk Normu : EN 149:2001 / CE Onaylı
 • Düşük solunum dirençli filtre teknolojisi : Soluma direncini azaltırken, solunum kolaylığını ve konforunu artıran etkili bir filtre performansı sunar.
 • Özel 3 panelli tasarım : Çok çeşitli yüz şekillerine ve boyutlarına oturur, konuşma sırasında daha fazla yüz hareketini kapsar, bu sayede daha rahat takılır ve kullanılmadığında daha kolay saklanır.
 • Yüze tam oturan burun paneli : Kavisli ve düşük profilli tasarım, burun ve göz konturlarına iyi oturur, iyi bir görüş alanı sunar, göz donanımı ile uyumluluğu artırır.
 • Yenilikçi çene kayışı : Solunum cihazının yüze kolay takılması ve ayarlanması için tasarlanmıştır, konforlu oturma sağlar.
 • Kabartmalı üst panel : Sıcak ve buğulu soluk verme havasının üst panelden akışını azaltarak, göz donanımında buğu oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.

Hastalık edici organizmalara karşı kullanmadan önce okuyunuz !

Virüslere maruz kalma düzeyinin azaltılması için CDC tarafından önerilen tedbirler arasında ellerin sık sık ve iyice yıkanması, genel hijyene önem vermek ve başkalarının tabağından yemek yememek ve havlularını kullanmamak yer alır. 9 Nisan 2003 itibariyle CDC ve WHO sağlık çalışanlarına minimum korunma (solunum) düzeyi olarak NIOSH N95 maskesi kullanmalarını önermiştir.

Hastalığa neden olan virüse karşı maske kullanmaya karar veren halktan kişilere NIOSH N95 maskesi kullanmalarını öneririz. 3M’in önerisi CDC’nin sağlık çalışanlarına yönelik önerisini temel alır.

NIOSH N95 maskesi yoksa Avrupa CE onaylı EN149: 2001 FFP2 maskesi kullanılmasını öneririz. Bu öneri bu yönetmelikler uyarınca onaylanan ürünün filtre performansının hasta bakımında kullanılan NIOSH N95 maskesinin filtre performansına benzer olduğu sonucunu destekleyen sınırlı testlere dayanır.

NIOSH yada CE onaylı EN149:2001 gibi resmi olarak onaylanmış maskeler doğru şekilde takıldığında kullanıcının havayla taşınan tehlikeli unsurlara maruz kalma düzeyini azaltacak şekilde tasarlanmıştır ancak hastalık, yada ölüm riskini ortadan kaldırmaz.

N95 ve ameliyat maskesi olarak satılan bazı Avrupa CE onaylı EN149: 2001 FFP2 maskeler maruz kalma düzeyinin azaltılması için kullanılabilir. Ameliyat maskelerinin birçoğunun maske olarak kullanımı onaylanmamıştır, bu maskeler kullanıcının havayla taşınan tehlikeli unsurlara karşı korunması için tasarlanmamıştır. Daha yüksek koruma düzeyleri için EN149:2001 FFP3 maskeleri kullanılabilir.

EN149:2001 FFP3 onaylı 3M ürünleri şunlardır :

3M™ 9332 Maske

3M™ 8835 Maske

 • SA

  Buna benzer birçok toz maskesi kullandım. Ancak bu diğerlerinden çok farklı. Güvenlik ve performansı oldukça iyi sağlıyor. Takılan bölgenin nefes alabilirliğini sağlıyor ve bu şekilde sıcak yapmıyor. Memnun kaldım diyebilirim.

 • AL

  Önceden kullanmış olduğum bir maske olduğu için stok yapmak amaçlı 10 tane satın aldım. Bu sayede kargoyu da bedavaya getirmiş oldum.

 • KA

  Sipariş verirken hiçbir tereddüt yaşamıyorum. Hızlı ve güvenilir alışveriş konusunda harikasınız.

Daha önce hiç soru sorulmamış.