200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

3M Kömür Tozu için Maske Seti (Kazancı Kalorifer Maskesi)

Kömür toz maskesi (Kazancı - Kaloriferci Maskesi) özellikler kazan yakma işlemi gibi kömür tozunun yoğun bulunduğu ortamlarda solunum koruma için tasarlanmıştır.

SKU:3M-103-Set

Kalorifer dairelerinde kömür külüne ve kömür tozlarına karşı maksimum koruma sağlar. Filtre koruma seviyesi FFP3 dür.

%21
indirim
394,99 TL
326,43 TL
Kdv Dahil Fiyatı

Yorumları Oku4
Beden
M (Orta Boy)
Set
8 saat içinde sipariş verin, bugün kargoya verelim.
bugün kargoda etketiüstü kargo ücretsiz etiketi

3M Kömür Tozu için Maske Seti

Kömür tozunun yoğun olduğu kazan daireleri gibi ortamlarda kömür tozundan tam koruma sağlar. İnce filtre yapısı kömür tozunu engelleyerek solunum sistemini korur. Set içerisindeki filtre değiştirilebilir olduğundan maske uzun süre kullanılabilir. Filtrenin kullanım ömrü maksimum 6 aydır, bu süre kullanım yoğunluğu ve ortamdaki kömür tozu miktarına bağlı olarak azalabilir.

Maske filtre ömürleri hakkında daha fazla bilgi için.

Bu set içeriğindeki filtre yedeği için tıklayın.

Set İçindekiler

 • 3M 6200 veya 3M 6300 Yarım Yüz Maskesi (1 Adet)
 • 3M P3 Toz Filitresi (1 Çift)
 • Goggle Gözlük (1 Adet)

 

Kullanım Yerleri

 • Kalorifer kazan daireleri
 • Kömürün yoğun olarak kullanıldığı yerler

Lütfen Dikkat: Toz maskesi seti genel uygulamalar göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Ortamda bulunan kimyasallar göz önüne alarak filtre seçimi yapmanızı, emin olmadığınız durumlarda bir uzmana danışmanızı öneririz.

 • Serdar Katmer

  Babam devamlı kazanla ilgelenmek zorunda olduğu için kömür tozu ağızında burnunda birikiyordu. Kömür tozu için bez maske denedik ama fayda olmadı taki gaz maskesi alana kadar. Başarılı ürün.

 • Mevlüt Yildizöz - Bilecik

  Takılması ve çıkarılması oldukça kolay. Güvenliğinin yanında ekstra konforu da beraberinde getiriyor. Ürünün rahatlıkla benden geçtiğini söyleyebilirim.

 • Mehmetsinan Yerdelen - Adıyaman

  Kömür tozlarının vermiş olduğu rahatsızlıktan bıktım usanmıştım. Gerekli korumanın bu olduğunu biraz geç farkettim ancak bir pişmanlık yaşamadım. Kazancı maskesi çok iyi filtreme yapıyor ve rahat solunuma yardımcı oluyor.

 • Hava Öztürk - Hatay

  Kafamda oluşan sorulara kazancı maskesi ile birlikte cevap bulmuş oldum. Diğer sitelere nazaran daha uygun bir fiyatı ve 3M kalitesi ürünü temin etmemde kolaylık sağladı.

Daha önce hiç soru sorulmamış.