200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Drager X-Plore 3300 Yarım Yüz Gaz Maskesi (Filtresiz)

drager 3300 yarım yüz gaz maskesi solunum koruma ihtiyacı olduğu yerlerde en çok kullanılan gaz maskesi modellerinden biridir.

SKU:R55332

Ürün Satışa Kapalı

Drager X-plore 3300 Yarım Yüz Maskesi

Drager X-plore 3300 serisi yarım yüz maskesi, uygun fiyatı ve yüksek performansı ile kullanımı yaygın maskelerden birisidir. Kendine özgü tasarımı ve modern görünümü, her yüz yapısı ile en doğru uyumu sağlayarak güvenli ve konforlu kullanımı destekler. Geniş görüş açısına sahip olacak şekilde bir dış tasarıma sahiptir. Kafa başlığı sayesinde, uzun saça sahip kişilerin saçlarının uçuşmasını önleyerek olası tehlikelere karşı koruyucu özellik taşır. Tutma kayışları, yüze en uygun ve doğru şekilde basıncı dağıtarak ağırlığı olabildiğince dağatır. Böylelikle kullanıcı kullanım durumlarında ekstra bir yorgunluk veya rahatsız hissetmez. Gözlük, vizör vb. ekipmanlar ile kullanımı destekler. Bakımı olabildiğine kolay ve zahmetsizdir. Kullanımı sonrası kullanıcı rahatlıkla temizliğini sağlayabilir. 3 beden seçeneği mevcuttur. Bu bedenler küçük(S), orta(M) ve büyük(L) olacak şekildedir. Fonksiyonelliği ve ergonomisi ile kullanıcı dostu bir üründür.

Genel Özellikleri

 • Ürün Kodu : R55331(S) - R55330(M) - R55332(L)
 • Bayonet bağlantı özelliğine sahiptir.
 • Dayanıklı, aşınmayı önleyen bir ana malzeme ile imal edilmiştir.
 • Başı ve boynu saran tutma kayışları bulunur.
 • EN 140 standartlarına uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır.
 • CE belgesi onaylıdır.

Ürün filtre içermez. Filtre, kullanıcının ayrı olarak satın alımını gerektirir.

 • Mehmet

  Merhabalar, Maskenin kalitesi dışında müşteri memnuniyetimi belirtmek istiyorum. Beden konusundaki yanlış seçimim sonrasında değişim talebinde bulundum. Çok hızlı bir şekilde değişim gerçekleşti. Telefon görüşmelerinde ve mail yazışmalarında da çok ilgililer. Tüm iş güvenliği alışverişlerimde tercih etmeye devam edeceğim. Herkese tavsiye ediyorum. Selamlar,

 • Arif Sait Savran - Antalya

  Ortalamanın bir tık üstü bir performans. Konforu bakımından biraz sıkıntı yaşadım. İyi bir filtre ile yıllarca kullanılabilir.

 • İnan Gerçek - İzmir

  Hafif bir maske. Kullanılan filtreye göre ağırlığında bir değişim olabilir. Ben boyama işlerim için bu maskeyi kullanıyorum. Gözlükler ile birlikte çok iyi bir uyumları var.

Daha önce hiç soru sorulmamış.