200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Toner Tozu Maskesi /7500/2138

Toner tozundan korunmak için yarım yüz maske ve p3 filtre ile set haline getirilmiş 3m toner tozu maskesi setini güvenle kullabilirsiniz.

SKU:3M-104-Set

%22
indirim
470,71 TL
385,83 TL
Kdv Dahil Fiyatı

Yorumları Oku2
Set
Şimdi sipariş verin, yarın kargoya verelim.
hızlı kargo etketiüstü kargo ücretsiz etiketi

Toner Dolum Maskesi

 

Kanserojenmaddeler arasında yer alan toner tozuna karşı koruma sağlaması için 3M yarım yüz maske ve P3 filtre ile set haline getirilmiştir. Set içerisindeki filtreyi değiştirerek maskeyi uzun süre kullanabilirsiniz.

 

Maske filtre ömürleri hakkında daha fazla bilgi için.

Bu set içeriğindeki filtre yedeği içintıklayın.

 

Set İçindekiler

 

  • 3M 7502 Yarım Yüz Maskesi (1 Adet)
  • 3M P3 Koruyucu Filtre (1 Çift)

 

Kullanım Yerleri

 

  • Toner dolum işlemlerinde
  • İnce kanserojentozların bulunduğu ortamlarda

 

Lütfen Dikkat: Toner tozu maskesi seti genel uygulamalar (kaynak sırasında çıkan metal dumanı) göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Ortamda bulunan kimyasallar göz önüne alarak filtre seçimi yapmanızı, emin olmadığınız durumlarda bir uzmana danışmanızı öneririz.

Lütfen Dikkat:Toner tozu akciğerlerde birikebilen tehlikeli kanserojen bir kimyasaldır. Toner dolumunun ev yada ofis ortamında yapılmamasını, profesyonellerce yapılmasınıtavsiye ediyoruz.

 

  • Mustafa İik - Şanlıurfa

    Toner tozunun kanser yapıcı bir etkisi olduğunu biliyorum. Korunma amaçlı 3M markalı gaz maskesini satın almayı tercih ettim. Toner dolumu yaparken kullanılabilecek en uygun maskelerden birisi deneyimlerime dayanarak. Daha once 2 farklı gaz maskesi ile çalıştım ama bu en iyisi bence. İyi bir koruma için tavsiye edebilirim.

  • Songül Kulaç - Hatay

    Filtremesi ve kullanımı iyi. Rahatsızlık vermeyen 3M gaz maskelerinden. Toner tozu solunumunu engellemek sorunlara yol açabiliyormuş. Bende maruz kalan birisiyim toner tozuna. Set olarak bir arada toplanması alıcılar adına kolaylık olmuş. İlkten biraz garipsedim ama alıştıktan sonra sevmeye başladım.

Daha önce hiç soru sorulmamış.