Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Ffp3 Maske

Ffp3 Partikül Solunum toz maskesi yüksek kalitede malzemelerden üretilmiştir. Cilt üzerinde tahrişe neden olmaz ve yumuşaktır. Solunum maskeleri düz veya koni biçimli bir şekilde olabilir. Bunun yanı sıra ventilli ve ventilsiz olmak üzere iki farklı solunum sistemine sahip modelleri de vardır. Ventilli toz maskeleri kullanıcılar için yüksek konfor ve nefes alabilirlik sağlar. Ffp3 maske, ffp1 maske ve ffp2 maske modellerine göre daha pahalı solunum koruyucu maskelerdir. Ffp3 maske fiyatı karşılaştırması yaparken bu ek seçenekleri göz önünde bulundurmayı unutmayın, ffp3 toz maskesi fiyatları bu seçenekler bağlamında değişiklik gösterir.

Devamını Göster »

Ffp3 Maske Tipleri

Gaz maskesi fiyatları ile toz maskesi fiyatlarına yanda bulunan kategori listesinden ulaşabilirsiniz. Gaz maskesi markaları arasında 3m maske ve drager maske modelleri başta olmak üzere bir çok farklı gaz maskesi markasına ulaşabilirsiniz. Ekipmandeposu olarak Türkiyede en geniş gaz maskesi ve toz maskesi seçeneklerini sunmaktayız.

Ffp3 Maske Özellikleri

Toz Maskeleri genel olarak hafif olduklarından gaz maskelerine göre kullanımı rahattır. Gaz maskeleri gibi terletmez ve kullanıcıyı rahatsız etmezler. Bazı tip toz maskelerindeki özel konik şekil daha düşük bir solunum direnci sağlar. Tüm iç kenar kadife, sünger çift katmanlı yapılmıştır. Açıkta kalan metal bileşenler yoktur; yüzdeki maskeyi ayarlamak için kullanılan harici burunluk metal kaplıdır. Elastik bantlar 4 noktada ayarlanabilir. Yapı ve materyaller uzun ömürlüdür ve nemli ortamlarda deriye yapışmayı önleyici malzemeden üretilmişlerdir.

Premiervalved atılabilir maskeleri burun, ağız ve çene kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. İnşaat, filtre malzemesinden yapılmıştır, ventilli modeller nefes alıp vermeyi kolaylaştırır. Bir Ffp3 koruma seviyesi ile bu maskeler çok ince tozlar, lifler, ağır dumanlar ve yağ bazlı buğular gibi akciğerleri çok ince parçacıklara karşı koruyacaktır. Ffp3 Maske fiyatı biraz daha yüksek olsa da koruma sınıfına bakıldığında buna değecektir. Özellikle ffp3 toz maskesi fiyatları çok farklı olduğundan kendini işinize uygun toz maskesi seçmeye çalışın, boşuna fazla ödeme yapmayın. Bir başka seçenek olarak gaz maskesi modellerine de bakabilirsiniz.

Ffp3 Konik Şekilli Tek Kullanımlıktır

Ffp3 konik şekilli solunum maskesi, rahat bir toz ve buğu maskesidir. Solunum cihazı sizi yüksek konsantrasyonda toz, su bazlı duman ve dumanlardan korur. P3 maskeler ayarlanabilir bir burun klipsi de dahil olmak üzere daha hafif solunum direnci sağlayan bir nefes verme valfi içerir. Konik şekli yüz eklemine tam oturarak kullanım konforu sağlar. Ffp3 özellikleri ve faydaları: Çift kabuk yapısı Daralan dayanıklı Ter emici burun köpüğü kolay nefes vermeyi sağlar. Ayarlanabilir burun klipsi burun kemiğinin şekline alarak farklı burun yapılarında da yüze tam oturmayı sağlar. Tek kullanımlık Ffp3 şunlara karşı korur: Toz, su bazlı sis, dumanların çoğuna karşı korur. Ffp3 Maske fiyatı (ffp3 toz maskesi fiyatları) gaz maskesi fiyatlarına göre daha ucuz, diğer toz maskesi fiyatlarına göre pahalıdır.