200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

3M 7502 Yarım Yüz Gaz Maskesi

3M 7501 Yarım Yüz Maskesi (Küçük Boy). Bayi Fiyatı ile 3M Gaz Maskeleri Ekipmandeposu.com da. Aynı Gün Kargo ve Taksit!

SKU:3M 7500

%18
indirim
360,15 TL
305,21 TL
Kdv Dahil Fiyatı

Yorumları Oku3
Adet
2 saat içinde sipariş verin, bugün kargoya verelim.
bugün kargoda etketiüstü kargo ücretsiz etiketi

3M 7502 Yarım Yüz Gaz Maskesi

3M teknolojisinin son ürünlerinden olan 3M 7502 yarım yüz maskesi, dayanıklı ve rahat yapısı ile kullanıcıların çalışma sırasındaki performansı ve veriminin üst düzeyde yaşamasını sağlayan gaz maskelerindendir. Ergonomiyi sağlayan yapısı, birçok ekipman ile birlikte kullanılma kolaylığını destekler. Teri ve nemi önleyici, nefes alabilirliği sağlayan vanası, solunum direncinin düşürülmesinde etkilidir. Yorgunluğu azaltıcı hafif bir maskedir. Geleneksel yarım yüz gaz maskelerinin aksine modern ve fonksiyonelliği artırıcı dış tasarıma sahiptir.

Genel Özellikleri

 • En sert koşullara direnç özelliği gösteren, dayanıklı ve yumuşak silikon ana malzemeden üretilen 3M 7502 yarım yüz gaz maskesi, 2000, 5000 ve 6000 Serisi 3M filtreleri ile kullanımı uygundur.
 • EN143 standardına uyumlu, dayanıklı gaz maskelerinden birisi olan 3M 7502, ayarlanabilir kayışları sayesinde her kafa yapısı ile en doğru uyumu sağlayarak, fit bir görünüm oluşmasında etkilidir.
 • Soğuk hava klepesine sahip 3M 7502 solunumu destekler, maskenin yüze daha iyi oturmasını ve kullanım sırasında ısı oluşumunu azaltmada etkilidir.
 • Uzun süreli kullanım ve rahatlık sağlayan esnek silikon ile ısıya dayanıklı plastik parçalardan üretilmiştir.
 • Tüm baş yapılarına doğru uyumu sağlayabilmek adına maskenin yan taraflarında bulunan özel baş bantları, maskenin kişiselleştirilmesini destekleyerek, uygun donanımı sağlar.
 • 3M 7502 yarım yüz maskesi, ısıya dayanıklı polimer ana malzemesi kullanılarak yapılan özel kapak tasarımına sahiptir. Bu kapak tasarımı yüksek ısı ve kıvılcımın bulunduğu ortamlarda rahatlık ve güvenliği kullanıcıları ile buluşturur.
 • EN 140:1998 standardına uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır.
 • CE belgesi onaylıdır.

Maske filtre içermez. Filtrenin ayrı olarak kullanıcı tarafından tedarik ettirmesi gerekir.

 • serhat k. - Ankara

  6300 kullanmıştım. pek bir farkını göremedim. 6300 daha ucuz bunun yerine 6300de alınabilir.

 • Güner Çelik - Elazığ

  Bu maske, uzun süre kullanım için rahatlık sağlayan ve aynı zamanda iyi bir sızdırmazlık elde etmeyi kolaylaştıran çok yumuşak, esnek contalara sahip. Yüzümün ortalama bir boyutta olduğunu ve maskenin iyi oturduğunu söylemek isterim.

 • Mine Yazicilar - Ankara

  Çalışırken yüz bölgem ile bir bütün oluşturuyor. Tehlikeli ve kötü kokulu gazları iyi filtreliyor. Ayrıca nefes alımını da kolaylaştırıyor. Özenle düşünülerek üretilmiş olduğu her detayından belli..

Daha önce hiç soru sorulmamış.