200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Portwest Reflektörlü Hi-Vis Çift Renkli Mont Sarı/Lacivert-C465

Portwest ürünleri sağlamlık ve temiz işçiliği ile kullanıcısını memnun eder.

SKU:PW C465-SL

Ürün Satışa Kapalı

Portwest Reflektörlü Hi-Vis Çift Renkli Mor Sarı/Lacivert-C465

Hava koşulu fark etmeksizin üstün koruma sağlayan iş montudur. İsteğe göre çıkarılabilir başlık, kürklü taka, kollar ve astarı ergonomiyi destekleyici nitelik taşır. 8 adet cebi bulunur. Gece karanlığında veya görüş açısının çok düşük olduğu alanlarda fark edilebilirliği sağlayan reflektif özellikli bantlar içerir. Ultraviyole ışınlarına karşı %98’lik koruma yüzdesine sahiptir. Lekelere karşı direnç gösteren poliüretan kaplama özelliği taşır. Dış yüzeyi 190 gram/m2, iç kısım 365 gram/m2 ve kollar 120 gram/m2 ağırlığına sahiptir.

Genel Özellikleri

  • ANSI/ISEA 107-2015 Type R Class 3, AS NZS 4602.1:2011 Class D/N, EN ISO 20471 Class 3 ve EN 343 3:1 standartlarına uygundur.
  • %100 polyester malzemeden üretilmiştir.
  • Sarı lacivert renklidir.
  • CE belgesi onaylıdır.
  • Sertaç Yilmaz - Batman

    Soğuk kış aylarında çalışma alanlarım için kullanılabilecek en iyi montun bu olduğunu söylemeliyim. Her detayında farklı bir işçilik var. Özellikle yaka kısmındaki kürklü yaka detayı oldukça hoş. İsteğe göre de çıkartılabiliyor. Parasının son kuruşuna kadar hak ediyor

  • Songül Batürk - Adana

    Günlük bir monta göre çok daha hafif ve ayrıca daha yüksek ısı yalıtımına sahip. Fosforlu olması, kolayca farkedilebilmemi sağlıyor. Çalışırken tedirginlik yaşamıyorum. Süper bir ürün..

Daha önce hiç soru sorulmamış.