Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Moldex İş Kulaklığı

Moldex'in bu kulaklıkları herhangi bir şapka veya başka bir başlık ile takabilme imkanı sunmaktadır. Kulak manşonlarını hızlı ve güvenli bir şekilde takmanıza ve ayarlamanıza izin verir. Kıvrımlı tasarımları sayesindeşık, serin ve ultra modern bir görünüme sahiptir.Kullanımı kolay, etkili bir işitme koruyucusudur.

Gürültüye karşı orta düzeyde koruma sağlayan MoldexM2, orta derecede gürültülü faaliyetler için veya düşük-orta derecede gürültülü ortamlarda uzun süreli kullanım için idealdir. Aşırı yıpranmış, bu kulaklıklar NRR 26 koruma sağlar; Kafanın arkasında ya da çene altında yıpranmış, NRR 24 gürültü koruması sağlarlar.

Devamını Göster »

Hafif ve esnek bir plastik kafa bandı ile tüm gün kullanım için yeterince hafif ve rahattır. Kolay Depolama - M1 Premium kulak mufları, kullanımları arasında kolay saklama ve taşıma için katlanır.

Moldex İş Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri

Profesyonel müzisyenler, sık sık seyahat edenler ve yıllar içinde sayısız kulak tıkacı aşındırmış olan hırslı müzik tutkunları ve gündelik tüketiciler için iyi kulak tıkacı belirlemek için testlerle,derecelendirmeler ve bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bunu belirlemek için kritik testlerinde bütün çiftleri koyarak, üç hafta boyunca piyasadaki en iyi on iki kulak tıkacı testi ileMoldexPura-Fit gürültüyü engelleyen en iyi kulak tıkaçları olmuştur. Mack'ın Yastık Yumuşak Silikon Macun en iyisidir.Uyku için ve Etimolojik Araştırma ETY-Fişler kritik dinleme için en iyisidir. Dış sesi kesen kulaklıkta denilmektedir.

Son kırk yıl içinde küçük bir gelişme ile köpük kulak tıkaçları, bir numaralı markası oldu.Diğer markaları piyasadaki yerini daraltarak, en iyi gürültü önleyici ve engelleyiciolmaya devam ediyor. Daha eski bir tip-Mack'in Yastık Yumuşak Silikon Macun-uyku için köpük atıyor çünkü onları daha uzun zaman dilimlerinde daha rahat bulduk. Ses duyurmayan ya da ses geçirmeyen kulaklıklarda denilmektedir.

ETY Fişler, kritik dinleme, farklı ses frekanslarını farklı oranlarda filtrelemenin yanı sıra genel olarak daha az sesin engellenmesi için bizi en iyi ses korumasıyla sorunlarını çözer.