Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Medop Kulak Tıkacı

Silikon kulaklıklar yıllarca yeterli bakım ve kullanım ile tekrar kullanılabilir. Kulak tıkaçlarınızı kullanımda değilken onların kutusunda saklayın. Kulak tıkaçlarını her kullanımdan sonra yumuşak bir süngerle ılık suda yıkayınız.

Kişisel Koruyucu Donanım(KKD) üreticileri Medop'ta 50 yıldan fazla bir süredir işyerinde gürültüden koruma sağlamak için çalışıyoruz. Amacımız etkin koruma sağlamak, endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve özelliklerimizi korumaktır: kalite, mükemmel hizmet ve müşteriye odaklanmak…

Müşterilerimiz: Medop Kulak tıkaçları olarak, dünya çapında büyük ölçekli sektörlerde çalışıyorlar: Otomotiv endüstrisi, yelkencilik, inşaat, gıda sanayi, tarım, tekstil, kimya ve petrol endüstrileri ile tıbbi ve hizmet sektörleri vb.

Devamını Göster »

Medop Kulak Tıkacı Fiyatları ve Özellikleri

Tüm ürünlerimiz CE Sertifikalı ve yetkili Avrupa Kuruluşları tarafından onaylanmıştır. Medop'un kaliteye verdiği önem sonucunda, yönetim sistemimiz ISO 9001: 2008, Standart tarafından akredite edilmiştir. Koruma Auditiva Medop, ayarlanabilir filtreleme valfine sahip, kişiye özel kulak tıkacı ile ölçülen kulak tıkacı üretimi konusunda öncü olmuştur. Gürültülü ortamda sesleri ayırırken gürültüyü de azaltır. Bu şekilde, işitme duyunuzun tamamen tıkanmasını ve yalıtım hissinden korunmasını sağlarlar. Ayrıca tıkanma etkisinden duyulan sesleri de duymayı engellerler.

İlk yeniliği takiben; tıkaclar, su geçirmez tıpalar vb. farklı derecelerde gürültü azaltma özelliğine sahip kişisel kulak tıkaçlarını tanıtan ürün yelpazemizi araştırmaya ve genişletmeye devam ediyoruz.