Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Uvex İş Gözlüğü

Uvex gözlük: Endüstri ve inşaatlardaki hızlı ilerlemelere ayak uydurabilmek için güvenliği, işlevselliği, kaliteyi ve tasarımı bir araya getiren modern göz korumasıdır.Uvex gözlük üstü gözlükmodelleri de satılmaktadır.

Güvenlik gözlükleri en hassas duyu organımızı korumaktadır.Gözlerimiz bir frezeleme makinesinde, laboratuvarda veya UV ışığı ile çalışmak için güvenlik gözlüklerine ihtiyaç duyarız. Herhangi bir uygulama alanının ihtiyaçlarını karşılamak için özel kaplamalar ve uygun renklendirme kullanımını içerir. Uvex gözlük kaynak içinde kullanılır.

Devamını Göster »

Uvex Koruyucu Gözlük ve Mükemmellik

Lensler, içeride anti-sis(en az 16 saniye) özelliği, çizilmeye karşı dayanıklı ve dışarıdaki kimyasallara karşı dirençlidir. Buğu önleyici kaplaması kalıcıdır. Lenslerin nano temizleyici özelliği nedeniyle temizlenmesi kolaydır. Her iki tarafta çizilmeye karşı dayanıklı ve antistatik uzun anti-sis özelliklerine sahiptir. Buğu önleyici kaplama, birkaç kez temizlendikten sonra bile kalıcıdır.Ayrıca kaynak kıvılcımlarından kaynaklanan hasarı en aza indirir.Uvex pheos gözlükte kullanılmaktadır.

Özel Kaplama yoğuşmaya ve yüksek düzeyde kirlere uzun süre maruz kalan çalışma alanları için en uygunudur. Lensler, 10 saniye içinde otomatik kararma ve 30 saniye sonra parlatma ile en iyi görmeyi sağlayan kendi kendini boyama filtreleridir. Kanıtlanmış uvexsupravision mükemmellik teknolojisi (içte buğu önleyici, dışa çizilmeye karşı son derece dayanıklı) anında etkiyle. Özellikle içten dışa ve ışıktan karanlığa sıkça hareket eden çalışma alanları için uygundur. Uvex iş gözlük modelleri de vardır.