Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Uvex Kulak Tıkacı

Gürültü kaynaklı işitme kaybı uzun zamandır en yaygın mesleki tehlikelerden biridir. Zor olan şey, gürültünün yavaş yavaş ve ağrısız bir şekilde duyulmasıdır. Bu yüzden tüm durumlar ve tüm gürültü seviyeleri için işitme koruması için uvex kulak tıkacı geliştiriyoruz.Uvexk1hmodeli de kullanılmaktadır.

Uvex kulak tıkacı fiyatları uygundur. Ergonomik olarak önceden şekillendirilmiş uvex x-fit tek kullanımlık, uvex kulak tıkacı çok güçlü bir yalıtım sağlar ve son derece gürültülü ortamlarda kullanıma uygundur. Kulak tıkaçlarının yumuşak köpüğü, uzun süre kullanıldığında bile rahatlık sağlar.Havacılık, eğlence, hafif üretim ve imalat ve acil servis endüstrileri için uygundur.

Patentli x-grip teknolojisi, kulak tıkacının hızlı ve doğru bir şekilde takılmasını ve çıkarılmasını kolaylaştırır ve genişleme basıncını azaltır.Böylece uzun süre kullanıldığında bile yüksek kullanım rahatlığı sağlar. Orta ve büyük kulak kanallar için uygundur. Uvexairwing modeli de kullanılmaktadır.

Devamını Göster »

Uvex Kulak Tıkaclarının Özellikleri

  • Optimum uyum ve geliştirilmiş kullanıcı konforu için devrim niteliğinde tasarım.
  • Sol ve sağ kulak için ergonomik şekilli pimler.
  • Kolay kullanım ve doğru yerleştirme için ergonomik başparmak girintileri
  • Hijyenik - yerleştirmeden önce kulak tıkacına gerek yok
  • Patentli x-grip teknolojisi kulak kanalındaki temas basıncını azaltır ve kulak tıkacı çıkarmayı önemli ölçüde kolaylaştırır.