200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Portwest Reflektörlü Hi-Vis Çift Renkli Mont Turuncu/Lacivert-C465

Portwest ürünleri sağlamlık ve temiz işçiliği ile kullanıcısını memnun eder.

SKU:PW C465-TL

Ürün Satışa Kapalı

Portwest Reflektörlü Hi-Vis Çift Renkli Mor Sarı/Lacivert-C465

Hava koşulu fark etmeksizin üstün koruma sağlayan iş montudur. İsteğe göre çıkarılabilir başlık, kürklü taka, kollar ve astarı ergonomiyi destekleyici nitelik taşır. 8 adet cebi bulunur. Gece karanlığında veya görüş açısının çok düşük olduğu alanlarda fark edilebilirliği sağlayan reflektif özellikli bantlar içerir. Ultraviyole ışınlarına karşı %98’lik koruma yüzdesine sahiptir. Lekelere karşı direnç gösteren poliüretan kaplama özelliği taşır. Dış yüzeyi 190 gram/m2, iç kısım 365 gram/m2 ve kollar 120 gram/m2 ağırlığına sahiptir.

Genel Özellikleri

  • ANSI/ISEA 107-2015 Type R Class 3, AS NZS 4602.1:2011 Class D/N, EN ISO 20471 Class 3 ve EN 343 3:1 standartlarına uygundur.
  • %100 polyester malzemeden üretilmiştir.
  • Turuncu lacivert renklidir.
  • CE belgesi onaylıdır.
  • Nuray Uzelli - Balıkesir

    Doğu anadolu bölgesinde çetin soğuklarla mücadele etmek zor. Bu ceket de hem işim hem de vücut ısımın optimum düzeyde olması adına oldukça iyi tepkiler veren bir ürün. Biraz pahalı geldi onun dışında herşey tamamen olumlu.

  • Mustafa Atila - Erzincan

    Kışın yol çalışmalarında bulunan birisi olduğumdan soğuktan çok çektim. Çözüm yollarımdan birisi olarak bir de bu ceketi deneyeyim dedim. İçindeki ve ense bölgesindeki kürkünün aşırı soğuklarda yaptığı etki gerçekten müthiş. Tam donanımlı harika bir ceket özetle söylemek gerekirse.

Daha önce hiç soru sorulmamış.