200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

DuPont Tyvek 400 Dual Kimyasal Koruyucu Elbise-Tulum (Genel Kullanım)

Dupont Tyvek 400 dual modeli tyvek kumaştan yapılmış olup arka tarafında gözenekli nefes alabilen malzeme kullanılmıştır. Uygun fiyat ve aynı gün kargoyla ekipmandeposu.com da.

SKU:TYV-CHF5A-S-WH

Ürün Satışa Kapalı

DuPont Tyvek 400 Dual Kimyasal Elbise-Tulum(Genel Kullanım)

Yüksek seviyede nefes alabilir özelliğe sahip DuPont Tyvek Dual, kimyasallara karşı üst düzey korumasıyla konforu, ince ve hafif malzemesiyle konforu sunan kullanışlı bir iş tulumudur. Tulumun ön kısmı Tyvek malzeme kullanılırken, arka kısmında ultra nefes alabilirliği destekleyen gözeneklere sahip malzeme kullanılmıştır. 3 parçadan oluşan başlığı baş bölgesinin rahat şekilde hareket etmesini sağlamaktadır. Dıştan dikişlere sahip bir üründür. Hareket kabiliyetini artırması adına bel, kol ve ayak bölgeleri elastik özellik taşır. Sızdırmazlığı artırması adına fermuarlar koruyucu pet ile gizlenmiş halde bulunur. Genel endüstriyel alanlarda kullanımı uygundur.

Genel Özellikleri

 • Ürün Kodu: TYV-CHF5A-S-WH
 • Beyaz renk seçeneğine sahiptir.
 • Kimyasallara karşı koruma sağlayan iş tulumudur.
 • Radyoaktif ve nükleer partikül koruması için EN 1073-2:2002 standardına uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır.
 • Antistatik koruma için EN 1149-1:1995 standardına uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır.
 • Tehlike oluşturabilecek toz ve sıçramalara karşı Tip 5/6 koruma düzeyi içerir.

 • Adile Toprak - Malatya

  Cildi ve günlük kıyafetleri koruma konusunda iyi bir iş tulumu. Aşınmaya çok müsait ortamlarda çalışmıyorsanız birkaç kez daha kullanabilirsiniz. Sorun teşkil etmez.

 • Ramazan Aksu - Konya

  Tyvek tulumlar diğer markalara göre kimyasallara daha dayanıklı. Yırtılma yapmıyor. Bu durumdan dolayı birçok kaza geçirmişliğim vardır. Tyvek tulumlar ile tanıştıktan sonra bir daha iş tulumu değişikliğine gitmedim. Kolisinde iyi paketlenmiş şekilde ulaştırıldı. Çalışanları bu konuda tebrik ediyorum.

Daha önce hiç soru sorulmamış.