200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Sipariş & Destek Hattı
0216 484 02 22

3M FT-10 Tatlı - Fit Test Aparatı

3M FT-10 - Orijinal, Garantili, Faturalı Ürün

%16
indirim
3.465,63 TL
2.987,61 TL
Kdv Dahil - Ücretsiz Kargo
Paket
En geç 06 Mayıs Pazartesi günü kargoda.
kargo bedeva etiketicanlı detesk hattı etketi

3M FT-10 Tatlı - Fit Test Aparatı

Uygunluk testi koruyucu solunum ekipmanının başlangıçta takma uygunluğunu sağlayan bir yöntemdir. Ekipmanın takma uygunluğunun yetersiz olması koruyucu özelliğinin azalmasında en büyük etmendir.

Uygunluk testi koruyucu ekipmanın gerekli korumayı sağladığından emin olmak amacıyla kullanıcılar için yasal bir gerekliliktir. Uygunluk testi aynı zamanda ekipmanın doğru takılması ve günlük uygunluk kontrolünün öneminin ortaya konması açısından önemli bir eğitim desteğidir.

3M FT-10 Kalite Uygunluk Test Cihazları ters basınçlı partikül maskesi yada ön partikül filtresi bulunan gaz ve buhar maskesine yönelik uygunluk testi için tasarlanmıştır.

Ön uygunluk testi genellikle yeni koruyucu solunum ekipmanı (KSE) tanıtımının yapıldığı eğitim sırasında gerçekleştirilir. Bu test genellikle KSE’nin takma uygunluğunu etkileyebilecek önemli değişikliklerin söz konusu olması (kilo yada yüz özelliklerinde değişiklik) halinde tekrarlanır.

FT-10 Kitinde “şekerli” solüsyon kullanılır.

Kullanıcının KSE’ni her takışında “uygunluk kontrolü” yapması önemlidir. (Uygunluk kontrolü ekipmanın takılmasına ilişkin açıklamalarda ayrıntılarıyla yer alır).

Ekipmanın kullanıcının uygun şekilde oturmaması halinde amirine danışmalı, alternatif bir solunum koruma sistemi üzerinde düşünülmelidir.

Ödeme Yöntemleri

- Kapıda Kart yada Nakit ile Ödeme: Ödemenizi Aras tahsilatlı güvencesi ile kredi kartı, bankamatik kartı yada nakit olarak kapıda yapabilirsiniz.
- Kredi kartı ile Ödeme: Ekipmandeposu.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla (3D Güvenlik) online olarak yapabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.
- Banka Kartı ile Ödeme: Ekipmandeposu.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır.
- Havale/Eft ile Ödeme: Havale veya eft yaparken müşteri adınızı belirtmeniz yeterlidir.Hesaplarımız devamlı olarak kontrol edilmektedir.

Kargo Bilgisi

Gönderilerimizi Aras kargo ile yapmaktayız. Aksi bir ibare bulunmadığı sürece; saat 15:00 a kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün, 15:00 dan sonraki siparişleriniz bir sonraki iş günü kargoya verilecektir.

Siparişinizin 24 ile 48 saat içinde teslim edilecektir. Teslimat süresi kargo şirketine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Bulunduğunuz noktaya sadece Ptt kargo geliyor ve sizde Ptt ile teslimat yapılmasını istiyorsanız sipariş verirken not kısmını yazmanız yeterlidir.

Daha önce hiç yorum yapılmamış.
Daha önce hiç soru sorulmamış.