200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

3M FT-30 Acı - Fit Test Aparatı

3M FT-30 Acı - Fit Test Aparatı. Tüm 3M İş Ekipman Ürünleri Ekipmandeposu.com da. Bayi Fiyatı, Aynı Gün Kargo.

SKU:3M FT-30

Ürün Satışa Kapalı

3M FT-30 Acı - Fit Test Aparatı

Uygunluk testi koruyucu solunum ekipmanının başlangıçta takma uygunluğunu sağlayan bir yöntemdir. Ekipmanın takma uygunluğunun yetersiz olması koruyucu özelliğinin azalmasında en büyük etmendir.

Uygunluk testi koruyucu ekipmanın gerekli korumayı sağladığından emin olmak amacıyla kullanıcılar için yasal bir gerekliliktir. Uygunluk testi aynı zamanda ekipmanın doğru takılması ve günlük uygunluk kontrolünün öneminin ortaya konması açısından önemli bir eğitim desteğidir.

FT-30 Kalite Uygunluk Test Cihazları ters basınçlı partikül maskesi yada ön partikül filtresi bulunan gaz ve buhar maskesine yönelik uygunluk testi için tasarlanmıştır.

Ön uygunluk testi genellikle yeni koruyucu solunum ekipmanı (KSE) tanıtımının yapıldığı eğitim sırasında gerçekleştirilir. Bu test genellikle KSE’nin takma uygunluğunu etkileyebilecek önemli değişikliklerin söz konusu olması (kilo yada yüz özelliklerinde değişiklik) halinde tekrarlanır.

FT-30 Kitinde ise bazı kişilerin şekerli solüsyonu tespit edememesinden dolayı alternatif olarak “acı” solüsyon kullanılır.

Kullanıcının KSE’ni her takışında “uygunluk kontrolü” yapması önemlidir. (Uygunluk kontrolü ekipmanın takılmasına ilişkin açıklamalarda ayrıntılarıyla yer alır).

Ekipmanın kullanıcının uygun şekilde oturmaması halinde amirine danışmalı, alternatif bir solunum koruma sistemi üzerinde düşünülmelidir.

Daha önce hiç yorum yapılmamış.
Daha önce hiç soru sorulmamış.