3M

3M FT-30 Acı - Fit Test Aparatı

Bu ürün tükendiği için satılmamaktadır.

Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
0216 484 02 22
Sancaktepe - İstanbul
info@ekipmandeposu.com
Siparişinizi 15 gün içerisinde
ücretsiz, kolay iade edebilirsiniz.
2000 TL ve üzeri siparişinizde
kargo BEDAVA!
Markaların resmi distribütörleri ile çalışırız.
Güvenle satın alıp, kullanabilirsiniz.
Siparişler korunaklı şekilde,
sağlam kolilerle gönderilir.

Kullanıcı Yorumları

KULLANANLARIN YORUMLARI

Ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yazıp, ürünü almak isteyenlere yol göstermek ister misiniz?

Yorum Yaz

3M FT-30 Acı - Fit Test Aparatı

Uygunluk testi koruyucu solunum ekipmanının başlangıçta takma uygunluğunu sağlayan bir yöntemdir. Ekipmanın takma uygunluğunun yetersiz olması koruyucu özelliğinin azalmasında en büyük etmendir.

Uygunluk testi koruyucu ekipmanın gerekli korumayı sağladığından emin olmak amacıyla kullanıcılar için yasal bir gerekliliktir. Uygunluk testi aynı zamanda ekipmanın doğru takılması ve günlük uygunluk kontrolünün öneminin ortaya konması açısından önemli bir eğitim desteğidir.

FT-30 Kalite Uygunluk Test Cihazları ters basınçlı partikül maskesi yada ön partikül filtresi bulunan gaz ve buhar maskesine yönelik uygunluk testi için tasarlanmıştır.

Ön uygunluk testi genellikle yeni koruyucu solunum ekipmanı (KSE) tanıtımının yapıldığı eğitim sırasında gerçekleştirilir. Bu test genellikle KSE’nin takma uygunluğunu etkileyebilecek önemli değişikliklerin söz konusu olması (kilo yada yüz özelliklerinde değişiklik) halinde tekrarlanır.

FT-30 Kitinde ise bazı kişilerin şekerli solüsyonu tespit edememesinden dolayı alternatif olarak “acı” solüsyon kullanılır.

Kullanıcının KSE’ni her takışında “uygunluk kontrolü” yapması önemlidir. (Uygunluk kontrolü ekipmanın takılmasına ilişkin açıklamalarda ayrıntılarıyla yer alır).

Ekipmanın kullanıcının uygun şekilde oturmaması halinde amirine danışmalı, alternatif bir solunum koruma sistemi üzerinde düşünülmelidir.