Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Balıkcı Tulumu

Balıkçı Tulumu İstoç

Balık tutmak, kimisi için zevk iken kimisi için bir meslek olarak görülür. Genel olarak balık tutan kişiler, sahil kenarlarında görülmeye alışıktır. Çoğu insan için balık tutmak kendini rahatlatma biçimidir. Bu sadece işin eğlence tarafıdır. Fakat bunun en zor tarafı olan meslek haline dönüştürülmüş olanıdır. Balıkçılık, en zor meslek gruplarından birisi olarak bilinir. Avlanma mevsimi geldiğinde balıkçılar, denizin hırçın suları ile mücadele vermektedir. Bu mücadele sırasında çeşitli tehlikelerden korunmak, balık avlamak kadar önemlidir.Sürekli deniz içinde kalan balıkçılar sağlıklarını korumak için kişisel koruyucu donanımlarını giyme konusunda çok hassas davranır. Yoğun sudan ve soğuk havalardan korunmak için balıkçı tulumu, balıkçı çizmesi ve çeşitli aksesuarlar kullanarak güvenli ve konforlu bir çalışma ortamı sağlanır. Aşırı soğuk havaların ve yağışların bilincinde olan çalışanlar mutlaka balıkçı tulumu temin ettirmeye özen gösterir. Fonksiyonel özellik gösteren bu tulumlar daima kullanıcısını memnun eder ve uzun süreli kullanım imkanı sunar.

Balıkçı Tulumu Tavsiye

Balıkçı tulumu, en bilinen iş güvenliği tulumlarından birisidir. Kullanıcılar satın alım yaparken mutlaka birkaç özelliği göz önünde bulundurmaya özen göstermelidir. Bu özellikler dayanıklılık, konfor, nefes alabilirlik ve su geçirmezlik özellikleri olarak basitçe sıralanabilir. Çalışma ortamına göre farklı çeşitleri olan balıkçı tulumu bulunur. En önemli karar, ortama uygun tulumlara yönelmek olmalıdır.Dayanıklılık özelliği en önemli özellik olarak bilinir. Yoğun hava koşullarına karşı dayanıklı tulumlar, aşınma, kesilme ve delinme gibi durumların önüne geçer. Güvenli bir çalışma ortamı yaratır.Konforlu bir diğer önemli husustur. Güvenli bir balıkçı tulumu tek başına o işin iyi yapılacağı anlamına gelmez.

Rahatsızlık veren bir tulum ile çalışmak üretkenliğin düşmesi ve dikkatin dağılması demektir.Nefes alabilirlik önemli bir etkendir. Terlemeyle birlikte fazla nemin vücut dışına atılması gerekir. Nefes alabilir özellikli tulumlar, fazla nemin tutulmasını engeller ve hastalıkların önüne geçer.Yoğun yağış ve suya maruz kalan balıkçıların tulumlarda araması gereken özelliklerden birisi olarak görülen su geçirmezlik, dışarıdan vücutla temas edebilecek suyun engellenmesinde önemli rol oynar. Tulumun mutlaka vücut ile iyi bir uyum yakalaması gerekir. Ne bol ne de dar olan bir tulum kullanımı, çalışma sırasında üst düzey katkı sağlayacaktır.

Balıkçı Tulumu Fiyatları

Çeşitli renk ve seçenekleri ile müşterilerin hizmetine sunulan balıkçı tulumu, güvenlik ve konforun yanı sıra dış görünüm için de oldukça güzel modelleri ile kullanıcılarının memnuniyetine sunulmaktadır. Sürekli gelişen ürün kataloğumuzla birlikte her kullanıcıya uygun ürünleri bulabilmek oldukça kolay hale getirilmiştir. Hem kadın hem de erkek için uygun balıkçı tulumu bulmanız, sitemiz içerisinde mümkündür. Bilinçli çalışanlar, mutlakaiş güvenliği ürünleri ile çalışılması gerektiğini bilir ve buna uygun önlemlerini alır. Bunun için başta üretici firmalar olmak üzere, sitemiz olarak kullanıcılara gereken kişisel koruyucu donanımları sağlayabilmek birinci önceliğimizdir. Her bedene uygun ürünler ve fiyatlarımız ile çalışanları dostu olmaya devam ediyoruz.