Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Boyacı Tulumu

Antistatik Boyacı Tulumu

İş tulumları birçok farklı meslek dalına hitap eden iş güvenliği ürünlerinden birisidir. Her meslek dalında görülmesi olası olan iş tulumları, yıllar geçtikçe kalıcılığını artırmaya devam etmektedir. Çok sayıda meslek dalının kullanımıyla birlikte diğer iş güvenliği ürünleri arasında öncü olmayı başarmıştır. İş tulumunun kullanıldığı mesleklerden birisi de boyacılıktır. Boyacı tulumu, boyacılar için önemli bir koruyucu ekipman görevi görür. Boya sıçramaları hiçbir boyacının tasvip etmediği bir durumdur. Bu yüzden uygun donanımlar ile korunmaya gerekli özeni gösterirler.

Boyacılık mesleği gereği mümkünolabilecek boya sıçrama durumuna maruz kalma olayı oldukça olasıdır. Boyanın vücutla temasını önlemek adına boyacı tulumu kullanımı giderek yaygınlaştı ve yıllar geçtikçe bu tulumlar, boyacıların imza kıyafeti durumuna geldi. Sürekli olarak aktif şekilde çalıştıklarından dolayı esnek ve rahatlık özelliği gösteren boyacı tulumu, kullanıcıları için bir velinimettir. Sağlamış olduğu rahatlıkla birlikte, uzun saatler boyunca vücudu terletmeden ve yormadan çalışma imkanı sunar.

Boyacı Tulumu Faydaları

Günlük kıyafetleri kullanarak çalışan boyacılarla karşılaşmak mümkündür. Bu oldukça sağlıksız ve yapılan işin pek dikkate alınmadığı anlamına gelir. Her şeyden önce güvenliğin gelmesi gerektiğini bütün çalışanlar idrak etmeli ve uygun boyacı tulumu ile donanması öncelik edinmelidir. Bu olay güvenlik ile beraber konforu da yüksek ölçüde sağlamaktadır. Boyacı tulumu kullanmanın hiçbir zararı olmadığı gibi faydaları da oldukça fazladır. Dayanıklı ve hafif malzeme kullanılarak yapılır. Bu sayede vücudu dış etkilere karşı korur.

Çalışma sırasında güvenliği sağlayarak oluşabilmesi mümkün tereddüt durumlarını en aza indirir. Esnekliği sayesinde tulum içerisinde rahat hareketi kullanıcılarının hizmetine sunar. Boyacılık mesleği sürekli devinim içinde olmayı gerektirdiğinden dolayı, sıcak havalarda hızlı şekilde terlemeye neden olur. Nefes alabilir özellikteki boyacı tulumu sayesinde çalışanlar üzerindeki nemin hızlı şekilde vücut dışına atılması sağlanır. Su geçirmez özelliğiyle, vücuda olası sıvı temasının önüne geçerekbir savunma mekanizması oluşturur. Çok yönlülüğü sayesinde oldukça fonksiyoneldir.

Boyacı Tulumu Fiyatları

Tulumlar, insanları belirli bir tehlikeden korumak için uygun tasarım ve malzemeden yapılan iş güvenliği ürünlerinden birisidir. Her çalışma ortamı için farklı özellik gösteren tulumlar bulunur. Bu tulumların bazıları ısı yalıtımı sağlarken, bazıları kir vb. Parçacıkların vücutla temasını engellemek için tasarlanır. Tulum çeşitlerinden birisi boyacı tulumu olarak bilinir. Boyacıların vazgeçilmez kişisel koruyucu donanımlarındandır. Boyacılar genellikle beyaz tulum giymeyi tercih ederler. Bunun nedeni lekelerin vücudanüfuz etmesini önceden görebilmek ve ona göre hareket etmektir.

Kullanımı açısından oldukça rahat olan boyacı tulumu müşterilerin her zaman olumlu yönde etkiler ve memnuniyeti sağlar. Konu sağlık olduğu zaman çalışanlar mutlaka birinci öncelik olarak doğru donanımlar ile korunmayı kendilerine görev edinmelidir. Çeşitlirenk ve beden seçeneği ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunulan boyacı tulumu benzersiz güvenlik ve konforu sayesinde uzun saatler boyunca verimli çalışmayı sağlar. Site üzerinden kolaylıkla temin edilebilen bu ürünler, en kısa sürede kullanıcılarının eline ulaşmaktadır.