200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Darbe Emici Şapka/Baret Klasik Model - Turuncu

Protective Sport Cap Darbe Emici Şapka Turuncu. Belirgin renkler görünürlüğünüzü artırır. Düşük risklere karşı koruma sağlar. Yüksek koruma için baret modelleri için ekipmandeposu.com adresinden baret çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Hızlı kargolama süresi ve kapıda ödeme seçenekleri ile kolayca satın alabilirsiniz.

SKU:A004T

Ürün Satışa Kapalı

Darbe Emici Şapka/Baret Klasik Model - Turuncu

Darbe emici şapka başın sabit veya hareketli cisimlere çarpması veya sıyrılmasına karşı koruyucu başlıktır. Standart üretim ebatı 58-62 cm'dir. Başa kolay uyum sağlar. 6 adet havalandırma deliğiyle hava akımını hızlandırarak kullanıcıya konfor sağlar. Baş bandı gelen darbeyi emebilmesi için süngerden imal edilmiştir. Darbe başlığının hafif oluşundan dolayı rahat bir kullanıma sahiptir. Üretim tarihi darbe başlığında silinmeyecek şekilde yazılıdır. Darbe emici şapka üretiminde kullanılan materyaller kullanan kişinin hijyenini ve sağlığını etkilemez.

Nesnelerin düşme riskinden dolayı endüstriyel güvenlik baretlerinin gerekli olduğu alanlarda kullanılmaz.

Genel Özellikleri

  • Ürün Kodu : A004T
  • Kullanım Alanı : İş Güvenliği
  • Ağırlık : 215 gram
  • Uygunluk Normu : EN 812:1998 / A1:2001 / CE Onaylı

  • Alaattin Çeçen - İstanbul

    Büyük bir fabrikada çalışıyorum. Sürekli bir hareket halinde olma durumundayım. Baret takmak biraz rahatsız ediciydi. Bu sebeple şapka baret kullanımına yöneldim. En azından günlük şapkalardaki rahatlığı bir nebze olsun sunabiliyor. İkinci bir yedeğini şipariş edeceğim.

  • Fatmanur Erol - Osmaniye

    Kullanırken yazlık bir şapka gibi hissettiriyor. Uzun saatlerim çalışmakla geçiyor ve bu aralıkta hiç rahatsızlık vermiyor. Bu ürünü gerçek anlamda çok sevdim.

Daha önce hiç soru sorulmamış.