Ege

Ege 2403 V Toz Maskesi FFP2 Ventilli (200 Adet)

2 Müşteri Yorumu

Bu ürün tükendiği için satılmamaktadır.

İlgili Ürünler
Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
0216 484 02 22
Sancaktepe - İstanbul
info@ekipmandeposu.com
Siparişinizi 15 gün içerisinde
ücretsiz, kolay iade edebilirsiniz.
2000 TL ve üzeri siparişinizde
kargo BEDAVA!
Markaların resmi distribütörleri ile çalışırız.
Güvenle satın alıp, kullanabilirsiniz.
Siparişler korunaklı şekilde,
sağlam kolilerle gönderilir.

BENZER ÜRÜNLER

Kullanıcı Yorumları

KULLANANLARIN YORUMLARI

5/5 Puan ( Kullanıcı Yorumu)

Azize Ekici - İstanbul

4/5 Puan

Tek kullanımlık bir toz maskesi için gayet uygun fiyatlı ve korumayı sağlayacak düzeyde iyi performanslı. Diğer pahalı toz maskeleri ile aynı işlevi gösteren ege toz maskesi kullanmak daha mantıklı.

Tuğçe Yeilyurt - Ankara

5/5 Puan

Tamamı ile Türk işçiliği olan bir toz maskesi. İyi filtreleme yapıyor. Tek kullanımlık hemen atılır kullanıldıktan sonra bakım gerektirmez. Rahatça taşınır dilediğim an kullanıma açık bir ürün. Her haliyle iyi. Kargosu da hızlıydı. Söylemek istediklerim bu şekilde.

Yorum Yaz

EGE 2403 V Ventilli Konik Toz Maskesi FFP2 NR

FFP2 düzeyi koruma gerektiren endüstriyel iş ortamlarında kullanımı uygun güvenliği ve konforu bir arada buluşturan toz maskesidir. Tozlara ve katı-sıvı partiküllere karşı yüksek filtreleme özelliğinin yanı sıra düşük solunum direnci sayesinde solunumu koruyucu özellik taşır. Anatomik yapılı olduklarından her yüz tipi ile en doğru uyumu gösterir. Üretimi sırasında ultrasonik kaynak tasarımı ile güçlendirilmiştir. Uzun süreli mesai saatleri sırasında maskenin içe çökme durumunu engelleyici, dirençli yapı içerir. Doğal kauçuk kullanılarak üretilen alerjenik özellik göstermeyen, aşınma ve kopma durumlarına karşı dayanıklı baş bandı içerir. Maske üzerindeki ventil hava akışını sağlayarak, yüzdeki ısı oluşumlarını engeller ve buğulanmanın önüne geçer. Kullanıcının hangi tip koruma kullandığını bilmesi adına maske üzerinde renk kodu bulunur. Sızdırmazlığı destekleyen ve yüksek konforu sağlayan burun süngeri içerir. Yüksek performanslı çalışma imkanını sağlayan çok ince ve hafif filtre malzemesine sahiptir. Genellikle otomotiv, demir çelik sanayi, kimyasallar, mobilya ve ahşap, metal sanayi madencilik ve tarım alanlarında kullanımına rastlanır.

Genel Özellikleri

  • Ürün Kodu: 24032
  • FFP2 NR koruma sınıfı toz maskesidir.
  • Ventilli solunuma sahiptir.
  • Konik tasarımlıdır.
  • Su ve yağ bazlı, zararsız duman, nem ve toza karşı kullanımı uygundur.
  • EN 149:2001 + A1:2009 standardına uygundur.
  • CE belgesi onaylıdır.