200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Ege 2423 V Toz Maskesi FFP2 Ventilli (100 Adet)

Ege 2423 V Toz Maskesi FFP2 Ventilli toz maskeleri nefesinizi dışarı vermenizi kolaylaştırır. Bu özelliği ile kullanırken konforunuzu artırı. Diyer çeşit ve modellerine ekipmandeposu.com adresinden ulaşabilirsiniz. Hızlı kargo ve ödeme seçenekleri ile kapınıza kadar teslim.

SKU:2423

Ürün Satışa Kapalı

EGE 2423 V Ventilli Profesyonel Konik Toz Maskesi FFP2 NR

Her yüz şekline uygun, anatomik yapılı toz maskesidir. Konik tasarımlıdır. Kullanım süresi boyunca yapısında bir bozulma meydana gelmez ve uzun süreli yüksek performansı destekleyici kullanım kolaylığı sağlar. Tekstil örgü lastik malzemeden üretilen alerjenik özellik göstermeyen, kopmaya ve aşınmalara karşı dirençli baş bandı içerir. İçermiş olduğu ventili sıcak havayı hızlı şekilde dışarıya atar, buğulanmayı önler. Üzerinde bulunan renk kodu koruma sınıfı hakkında kullanıcısını bilgilendirir. Alerji yapmaz, yumuşak, poliüretan malzemesi, sızdırmazlık sağlar, güvenliği ve konforu destekler. Maske, 4 noktadan ayarlanabilir özellikli ve ultrasonik kaynak teknolojisi ile yüz bölgesine tam oturur. Düşük solunum direnci ve üst düzey filtrelemeyi destekleyici filtre malzemesi içerir. Tarım, otomotiv, metal sanayi, kimyasallar, mobilya ve ahşap, madencilik, boya/plastik, demir çelik ve çimento işlerinde kullanımı uygundur.

Genel Özellikleri

 • Ürün Kodu: 2423
 • FFP2 NR koruma sınıfı toz maskesidir.
 • Ventilli solunuma sahiptir.
 • Konik tasarımlıdır.
 • Su ve yağ bazlı, zararsız toz, duman ve neme karşı koruma sağlar.
 • EN 149:2001 + A1:2009 standardına uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır.
 • CE belgesi onaylıdır.
 • Dudiye Gülhan Baltaci - İstanbul

  İlaçlama işlemi yaparken kullanmak amaçlı satın almıştım. Kullanımı rahat ve güvenliği sağlıyor. Benim gibi çalışan kişiler için gerekli bir maske.

 • Semiha Akta - İstanbul

  Çok hafif ve kullanırken yüzü sıkmayan bir toz maskesi. Bununla birlikte iyi nefes alıyor. En çok bu özelliğini beğendim. Çünkü solunum sırasında bazı maskeler çok az hava alıyor ve nefes alıp vermede problem yaşayabiliyordum. Ege toz maskeleri bu sebeple alanında en iyilerden..

Daha önce hiç soru sorulmamış.