200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Ege 4015 V Toz Maskesi FFP3 Ventilli (200 Adet)

Ege 4015 V Toz Maskesi FFP3 Ventilli toz maskeleri nefesinizi dışarı vermenizi kolaylaştırır. Bu özelliği ile kullanırken konforunuzu artırı. Diyer çeşit ve modellerine ekipmandeposu.com adresinden ulaşabilirsiniz. Hızlı kargo ve ödeme seçenekleri ile kapınıza kadar teslim.

SKU:4015

Ürün Satışa Kapalı

EGE 4015 V Ventilli C Serisi Katlanabilir Toz Maskesi FFP3 NR D

Anatomik yapılı, her yüz şekline uygun formda EGE 4015 ventilli toz maskesi, katlanabilir yapısı ile ergonomiyi destekleyen, en yüksek koruma derecesine sahip üstün filtreleme performansı ve kullanım sırasındaki konforuyla yüksek performanslı ve verimli çalışma imkanını kullanıcıları ile buluşturur. Yoğun nem ve sıcak içeren çalışma ortamlarında kullanımı uygundur. Dış tasarımı geniş görüş açısını destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Tekstil örgü, alerjenik özellik göstermeyen, kopmalara ve aşınmalara karşı dayanıklı baş bandı içerir. Maske ventili, kullanım sırasında meydana gelen ısı oluşumlarını engelleyerek yüz bölgesini kuru tutmakla birlikte, gözlük buğulanmalarını da önleyicidir. Maske üzerinde bulunan renk kodu, koruma sınıfı hakkında kullanıcılarını bilgilendirir. Toz girişini önleyici, kullanıcısının burun şeklini alan burun klipsi bulunur. Maskenin hızlı ve kolay şekilde donanımını sağlayan ense bölgesinden ayarlanabilir özellikli sıklık aparatına sahiptir. Maske filtresi ultra ince ve hafif, filtrelemeyi ve düşük solunum direncini destekleyen filtre malzemesi kullanılarak üretilmiştir. Kullanım alanlarına hastane, metal sanayi, kimyasal içeren alanlar, ilaç endüstrisi, asbest, seramik, gıda ve otomotiv sektörü örnek verilebilir.

Genel Özellikleri

 • Ürün Kodu: 4015
 • FFP3 NR D koruma sınıfı toz maskesidir.
 • Ventilli solunuma sahiptir.
 • Ergonomiyi destekleyen, taşımayı kolaylaştırıcı katlanır özelliği bulunur.
 • Su ve yağ bazlı, zararsız duman, nem, toz, mikrobiyolojik maddeler ve virüslere karşı koruma sağlar.
 • EN 149:2001 + A1:2009 standardına uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır.
 • CE belgesi onaylıdır.
 • Önder Güne - Bursa

  İlaçlama yaparken kullanırım. Asit özellikteki gazları çok iyi filtreler. Ek olarak bir de gözlükle kombinlerseniz rahat çalışmanın keyfini çıkarmak dışında bir tereddüt durumu olmuyor. Türk markası olması da ayrıca mutlu etti. İyi kalite.

 • Semih Malkoç - Konya

  Önceki toz maskelerindeki sızdırmazlık probleminden sıkıntı gelmişti. Bu toz maskesi yüzde fit bir görünüm ve sıfır denebilecek düzeyde sızdırmazlık sağlıyor. İşyerinde yaklaşık bir aydır ferahlıkla kullanırım.

Daha önce hiç soru sorulmamış.