200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Ege 4021 V Karbonlu Toz Maskesi FFP1 Ventilli (200 Adet)

Ege 4021 V Karbonlu Toz Maskesi FFP1 Ventilli toz maskeleri nefesinizi dışarı vermenizi kolaylaştırır. Bu özelliği ile kullanırken konforunuzu artırı. Diyer çeşit ve modellerine ekipmandeposu.com adresinden ulaşabilirsiniz. Hızlı kargo ve ödeme seçenekleri ile kapınıza kadar teslim.

SKU:4021

Ürün Satışa Kapalı

EGE 4021 V Ventilli C Serisi Carbon Katlanabilir Toz Maskesi FFP1 NR D

Anatomik yapılı EGE 4021, kullanıcının yüz şekline uygun olarak tasarlanmış konforlu ve üstün güvenlikli toz maskesidir. Çalışma sahasında ergonomiyi destekleyici, taşınabilirliği sağlayan katlanır tasarıma sahiptir. Yoğun nem ve sıcaklarda kullanımı uygundur. Dış tasarımı görüş açısını engellemeyecek, çalışılan sahaya olan hakimiyeti arttıracak şekilde tasarlanmıştır. Tekstil örgü alerjenik özellik göstermeyen elastik baş bandı, kopmalara ve aşınmalara karşı dayanıklıdır. Maske ventili, kullanım sırasında ısı oluşumunu absorbe eder ve gözlük kullanımı sırasında meydana gelebilecek buğulanmaları kökünden halleder. Maske üzerindeki renk kodu koruma sınıfı hakkında kullanıcısını bilgilendirir. Toz girişini önleyici, kullanıcısının burun şeklini alan burun klipsi bulunur. Maskenin kolayca takılabilirliğini sağlayan, ayarlanabilir özellikli sıklık aparatı içerir. Düşük solunum direnci ve üst seviye filtrelemeyi destekleyen ince ve hafif yapılı filtre malzemesi bulunur. Ağır kokular, solvent bazlı buharlar ve kaynak dumanının yoğun kokusuna karşı koruma sağlayan aktif karbon özellikli filtreye sahiptir. Evsel atıklar, boya buharları, endüstriyel atıklar, kimyasallar ve metal dumanına karşı üstün koruma sağlar.

Genel Özellikleri

 • Ürün Kodu: 4021
 • FFP1 NR D koruma sınıfı toz maskesidir.
 • Ventilli solunuma sahiptir.
 • Ergonomiyi destekleyici, taşınabilirliği sağlayan katlanır gövde yapısı içerir.
 • Su ve yağ bazlı, zararsız nem, toz, kaynak dumanı, ağır kokular ve solvent bazlı buharlara karşı üstün koruma sağlar.
 • EN 149:2001 + A1:2009 standardına uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır.
 • CE belgesi onaylıdır.
 • Mustafa Ağin - İzmir

  Karbonlu toz maskeleri arasında en ucuz olanı buydu. Türk malı bir ürün bildiğim kadarıyla. Ucuz olmasına rağmen işin gereğini karşılayan performansına diyecek yok.

 • Betül Özbey - Manisa

  Filtreleme işi konusunda iyi ama çok rahat olduklarını söyleyemem. Ancak rahatsızlık verecek kadar da konforsuz değiller. Fiyatının üstünde bir ürün olduğunu asla yadırgayamam.

Daha önce hiç soru sorulmamış.