200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Ege 4023 V Toz Maskesi FFP2 Ventilli (200 Adet)

Ege 4023 V Toz Maskesi FFP2 Ventilli toz maskeleri nefesinizi dışarı vermenizi kolaylaştırır. Bu özelliği ile kullanırken konforunuzu artırı. Diyer çeşit ve modellerine ekipmandeposu.com adresinden ulaşabilirsiniz. Hızlı kargo ve ödeme seçenekleri ile kapınıza kadar teslim.

SKU:4023

Ürün Satışa Kapalı

EGE 4023 V Toz Maskesi FFP2 Ventilli (200 Adet)

EGE 4023 yüz şekli fark etmeksizin hızlı ve kolay şekilde uyum gösteren, anatomik özellikli toz maskesidir. Düşük solunumu ve yüksek performanslı filtrelemeyi sağlayan hafif ve ince filtre malzemesi kullanılarak üretilmiştir. Ergonomiyi destekleyen katlanabilir özelliği, maskenin rahatça taşınabilirliğini sağlar. Maske yapısı, geniş görüş açısını destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Aşınmalara ve kopmalara karşı dayanıklı, alerjenik özellik göstermeyen tekstil örgü, elastik yapılı baş bandı içerir. Maskenin içermiş olduğu ventili, yoğun nem ve sıcaklarda fazla ısıyı atarak buğu durumlarının önüne geçer. Maske üzerinde bulunan renk kodu, koruma sınıfı hakkında kullanıcısını bilgilendirir. Toz girişini önleyici, kullanıcısının burun şeklini alan, anatomik burun klipsine sahiptir. Maskenin yüze fit şekilde oturmasını destekleyen sıklık aparatı içerir. Ağır kokulara karşı aktif karbonlu filtresi, solunumu korur. Genel olarak metal dumanı, ağır kokular, endüstriyel atıklar, kaynak dumanı ve kimyasallar üzerinde etkilidir.

Genel Özellikleri

 • Ürün Kodu: 4023
 • FFP2 NR D koruma sınıfı toz maskesidir.
 • Ventilli solunuma sahiptir.
 • Taşınabilirliği kolaylaştıran, ergonomiyi destekleyen katlanabilir özellik taşır.
 • Ağır kokulara, solvent özellikli buharlara, tozlara, neme ve kaynak dumanına karşı üstün koruma sağlar.
 • EN 149:2001 + A1:2009 standardına uygundur.
 • CE belgesi onaylıdır.
 • Hasan Düdükçü - Manisa

  Fabrika bacalarından çıkan dumanların etkisinden korunmak amaçlı sipariş ettirdim. İyi bir filtreleme mekanizmasına sahip. Kullanışlı bir toz maskesi.

 • Taha Türkmen - İzmir

  Kendi sınıfında konfor açısından en rahat toz maskelerinden birisi. Çok sıkmıyor çalışırken. İyi bir toz maskesi olduğu belli.

Daha önce hiç soru sorulmamış.