200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Ege 601 V Toz Maskesi FFP2 Ventilli (400 Adet)

Ege 601 V Toz Maskesi FFP2 Ventilli toz maskeleri nefesinizi dışarı vermenizi kolaylaştırır. Bu özelliği ile kullanırken konforunuzu artırı. Diyer çeşit ve modellerine ekipmandeposu.com adresinden ulaşabilirsiniz. Hızlı kargo ve ödeme seçenekleri ile kapınıza kadar teslim.

SKU:601

Ürün Satışa Kapalı

EGE 601 V Ventilli Katlanabilir Toz Maskesi FFP2 NR D

Taşınabilirliği sağlayan katlanır yapısı, kullanım performansını üst düzey tutan ince malzemesi, üretiminde kullanılan ultrasonik kaynak teknolojisi ve kullanımı sırasında çevreye olan hakimiyeti yüksek tutan görüş açısı ile EGE 601, her koşulda kullanıma uygun, ince işçiliğin bir ürünüdür. Çökmeye karşı dirençli yapısı, uzun süreli kullanım imkanını kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Aşınma ve kopmaya karşı dirençli, doğal kauçuktan üretilen ve alerjenik özellik göstermeyen baş bandı bulunur. Maske üzerinde bulunan renk kodu, koruma sınıfı hakkında kullanıcısını bilgilendirir. Kullanım sırasında meydana gelen ısıyı absorbe edici ventili bulunur. Bu ventil ayrıca buğulanma durumlarını ortadan kaldırıcıdır. Toz girişini önleyici son teknoloji ürünü burun klipsi içerir. Üstün filtreleme ve düşük solunum direncini sağlayan ince yapılı filtre malzemesine sahiptir. Kullanım alanlarına kimyasal içeren çalışma ortamları, otomotiv sektörü, madencilik, tarım, metal sanayi, boya-plastik ve mobilya ahşap alanları örnek olarak verilebilir.

Genel Özellikleri

 • Ürün Kodu: 601
 • FFP2 NR D koruma sınıfı toz maskesidir.
 • Ventilli solunuma sahiptir.
 • Ergonomiyi destekleyici katlanır özellik taşır.
 • Su ve yağ bazlı, zararsız toz, duman ve nem karşı koruma sağlar.
 • EN 149:2001 + A1:2009 standardına uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır.
 • CE belgesi onaylıdır.
 • Zehra Yaar - Diyarbakır

  Bu kadar ucuz ve ventilli özellik göstermesi nadir olur genelde. Rahatlığı ve konforu da düşünmüş olmaları bir artıdır benim için. Tek kullanımlık bir toz maskesine nazaran performans ortalamanın çok üstünde.

 • Gizem Batürk Yeilova - Ordu

  Çalışanlar arkadaş topluluğumuz olarak bu toz maskesinin verimliliğine güvendik ve 2 kutu siparişini verdik. Fiyatına değer ender iş güvenliği ürünlerinden.

Daha önce hiç soru sorulmamış.