200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Era 1300 Katlanabilir Toz Maskesi FFP3 NR D (300 Adet)

Era 1300 Katlanabilir Toz Maskesi toz partiküllerine karşı koruma sağlar. Kullan at özlliğine sahip maskeler kirlentiklerinde veya gözenekleri tıkandığında atılması gerekir. Farklı yöntemlerle temizlenemezler. Diyer çeşit ve modellerini ekipmandeposu.com adresinde bulabilirsiniz. Üye olmadan satın alabilirsiniz. Hızlı kargo ile kapınıza teslim.

SKU:1300

Ürün Satışa Kapalı

Era 1300 Katlanabilir Toz Maskesi FFP3 NR D (300 Adet)

Era 1300, Era serisi toz maskeleri arasında en güçlü filtreleme özelliğine sahip toz maskesidir. Çok yoğun çalışma ortamlarında güvenliği ve konforu bir arada sunabilme özelliğine sahiptir. İçermiş olduğu FFP3 koruma sınıfı, üstün filtreleme özelliğinin yanı sıra, nefes alıp vermeyi kolaylaştıran düşük solunum direncini destekleyen tam donanımlı bir üründür. Ergonomiyi sağlayan, kullanım dışı durumlarda kolay şekilde muhafaza edilebilir, katlanabilen maske iskeletine sahiptir. Era 1300 toz maskesinin, gıda, seramik, asbest, ilaç endüstrisi, hastane ve laboratuvar ortamlarında kullanımı uygundur.

Genel Özellikleri

  • Ürün Kodu: ERA 1300
  • Ventilsiz solunuma sahiptir.
  • Kullanıcıların maskeyi yanında bulundurabilmeleri açısından ergonomik özelliğe sahip, katlanabilir dış tasarım içerir.
  • 30 x oel koruma düzeyine sahiptir.
  • EN 149:2001 + A1:2009 standardına uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır.
  • CE belgesi onaylıdır.
Daha önce hiç yorum yapılmamış.
Daha önce hiç soru sorulmamış.