200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Lakeland ChemMAX 1 Kimyasal Koruyucu Elbise-Tulum

Leakland chem max kimyasal koruyucu tulum üstün özellikleri ile zorlu ortamlarda yanınızda. Tank temizleme işleri gibi koruyucu tulum gerektiren ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz.

SKU:CHEMMAX1

Ürün Satışa Kapalı

Lakeland ChemMAX 1 Kimyasal Koruyucu Elbise – Tulum

Kimyasal uygulamalar için kullanımı uygun ChemMAX1, güçlü ve hareketi destekleyen yapısıyla yüksek performanslı çalışma imkanı sunan iş tulumudur. Dikişli bantlanmış bağlantı noktaları, sızıntılara izin vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Tulumun ikili fermuar sistemi ve yağmur kanadı, dışarıdan gelebilecek tehlikeli maddelerin vücudun içerisine girişini önler. Diz eklemlerini koruyan, darbeleri emen yastıklı diz koruyucusu içerir. Baş, bilek ve bel kısımları esnek yapılıdır ve hareket kabiliyetini artırır. Genel olarak tank temizleme, bakım işleri, petrokimya ve rafinasyon uygulamaları, kimyasal madde taşıma, dağıtım, temizlik ve sızıntı yönetim uygulamaları ve yağ sızıntısı temizliği işlerinde kullanılabilir.

Genel Özellikleri

 • Ürün Kodu: CHEMMAX1
 • Sarı renklidir.
 • Kimyasal koruma sağlayan iş tulumudur.
 • EN14605:2005, EN 13982:2004, EN 13034:2005, EN 1149:2005, EN 14126:2003 ve EN 1073:2002 standartlarına uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır.

 • Mutlu Bozkurt - Adıyaman

  Bahçedeki otları temizlerken kullanıyorum. Güvenliği sağlamasıyla birlikte olası kir durumlarını da ortadan kaldırıyor.

 • Zehra Arslan - Mersin

  Vücudun el ve yüz hariç bütün bölgesini sarıyor ve içeriye herhangi bir etkenin girmesini engelliyor. Fiyatı biraz maliyetli. Onun dışında bir sorun yok. Ürün gayet kaliteli.

 • Tuğçe Yilmaz - Mardin

  Kimyasallara karşı etkili. Neredeyse sıfır hata ile koruyorlar. Ben tulum modellerimde bol olabilmesi adına bir beden büyük alırım. Tabi bu sizin tercihinize kalmış..

 • Necla Adsan - Manisa

  İş sırasında rahat ve kullanışlı bir tulum olmasıyla birlikte güvenliği de üst düzey. Kaliteli bir ana malzemeden yapıldığı belli. Üzerinde sıvı tutmuyor ve emmeyi engelliyor olması tereddüde düşmemin önüne geçiyor. Güzel bir ürün.

Daha önce hiç soru sorulmamış.