Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Lakeland Tek Kullanımlık Tulum

1982'den bu yana lakeland tulum madencilik, petrol ve gaz, petrokimya, yangınla mücadele, inşaat, otomotiv, sağlık, adli ve askeri sektörlerde de tek kullanımlık tulumlar kullanılmaktadır.

Lakeland, küresel iş gücü için kaliteli, yüksek performanslı, güvenlik iş giysisi, kimyasal koruyucu giysi, tek kullanımlık koruyucu giysiler, güvenlik eldivenleri, katılım malzemeleri, yüksek görünürlük giysileri, alev ve ısıya dayanıklı giysiler ve kişisel koruyucu giysiler alanında liderdir.

Devamını Göster »

Lakeland Tek Kullanımlık Tulum Fiyat ve Özellikleri

Tüm ihtiyaçlarınız için kişisel koruyucu giysiler sunmaktayız. Lakeland'sSafetyWear, SafetyWorkwear ve PersonalProtectiveClothing ürünlerinin iş başında kanıtlanmış olup, kimyasal maddelerin; petrokimya, sağlık, otomotiv, cam, çimento ve tehlikeli maddelerin taşınması gerekli olan endüstrilerde çalışanlar için rutin olarak kullanılmaktadır. Tek kullanımlık su geçirmez tulum modelleri de mevcuttur.

Bir Lakeland koruyucu tulumu, aşınma, yırtılma, anti-statik ve delinme direnci için test edilir. Lakeland koruyucu kıyafetleri için test ve sertifikasyon bilgisi hazırdır. Lakeland kimyasal koruyucu giysi, PermaSURE uygulaması ile tamamlanmaktadır. Lakeland kimyasalları için gerçek ve güvenli kullanım sürelerini belirleyen 4000'den fazla madde için web tabanlı bir kimyasaldan korunma aracıdır.