200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Lakeland ChemMAX 2 Kimyasal Koruyucu Elbise-Tulum

Kimyasal iş tulumu denince akla gelen ilk markalardan olan leakland tulumlar bir çok farklı sektörde en iyi performans ile kullanabilirsiniz. En iyi fiyat ve aynı gün kargo ile iş tulumu fiyat ve modelleri ekipmandeposu.com da.

SKU:CHEMMAX2

Ürün Satışa Kapalı

Lakeland ChemMAX2 Kimyasal Koruyucu Elbise-Tulum

Üst düzey koruması ve yüksek konforuyla ChemMAX2, Saranex 3P bariyer film yapısı ve rahat kullanımı sağlayan esnek kumaşı ile her detayı incelikle düşünülmüş tam donanımlı bir iş tulumudur. Kimyasallara karşı üstün koruma içerir. Tulumun iyi şekilde kapanmasını sağlayan çift yönlü fermuarı ve yağmur kanadı bulunur. Diz eklemleri, darbeleri hızlı şekilde emen diz koruyucusu ile donatılmıştır. Dikişlidir ve dikişlerin üstleri bant ile kaplanmıştır. Kimyasallar ile çalışırken, petrokimya ve rafinasyon uygulamalarında, kontaminasyon ve petrol sızıntısı temizliği sırasında tercih edilebilir.

Genel Özellikleri

  • Ürün Kodu: CHEMMAX2
  • Tulum gövdesi beyaz, üzerindeki bantlar gri renklidir.
  • Kimyasallara karşı koruma sağlayan iş tulumudur.
  • EN 14605:2005, EN 13982:2004, EN 13034:2005, EN 1149:2005, EN 14126:2003 ve EN 1073:2002 standartlarına uygundur.

  • Beytullah Güren - Van

    Kimya laboratuvarındaki çalışan kişiler için gayet uygun. Ben de bu ortamlarda çalışan birisi olarak kullanımı konusunda memnuniyetimi dile getiriyorum. Rahatlar ve koruyucu özellikleri üst düzey. İyi donatılmış bir iş tulumu.

  • Adem Kurtuldu - Batman

    Kimyasal maddelerin temizliği sırasında kullanıyorum. Korkulacak hiçbir etkenin oluşumuna izin vermiyor. Kaliteli bir tulum.

Daha önce hiç soru sorulmamış.