200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Lakeland Safegard GP Beyaz Koruyucu Elbise-Tulum

Leakland boya tulumu boya işlerinin yanında tamir ve montaj işlerinindede kullanılabilir. Hava alan yapısı ile terletmez iş tulumudur. İş tulumu boyacı tulumu gibi ihtiyaçlarınızda ekipmandeposu.com en iyi fiyat politikası ile yanınızda.

SKU:SAFEGARD-GP-B

Ürün Satışa Kapalı

Lakeland Safegard GP Beyaz Koruyucu Elbise- Tulum

Tip 5/6 durumlarına karşı üstün koruma sağlayan, SMS kumaş kullanılarak üretilen ve üst düzey nefes alabilir özelliğe sahip Lakeland Safegard GP, güvenlik ve konforu bir arada buluşturan iş tulumudur. Ergonomiyi ve uzun süreli kullanım rahatlığını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. 3 katlı polipropilen destekli SMS yapısı, nefes alabilirliği ve konforu artırıcıdır. Hafif sıvılara ve kuru partiküllere karşı etkin korumaya sahiptir. Kolay ve hızlı şekilde donanımını sağlayıcı 3 parçalı başlığı, 2 parçalı ağ kuması, kol tasarımı, esnek özellikli başlık, manşet ve bilekleri bulunur. Genel olarak ağaç ve plastik üretimi, yalıtım uygulamaları, tekne inşası, rüzgar türbini vb. ürünlerin üretim süreçleri, üretim ve bakım uygulamaları, cam takviyeli plastik üretimi ve az zararlı spreyli boyama uygulamaları için kullanımı uygundur.

Genel Özellikleri

 • Ürün Kodu: SAFEGARD-GP-B
 • Beyaz renklidir.
 • Genel koruma sağlayan iş tulumudur.
 • EN 13982:2004, EN 13034:2005, EN 1149:2005, EN 14126:2003, EN 1073:2002 ve EN 340:2002 standartlarına uygundur.

 • Yasemin Karabacak - Van

  Vücudumla uyumu çok iyi. Ne çok sıkıyor ne de bol geliyor. Herkesin aradığı fit görünümü sağlıyor. Bu sebeple çok başarılı bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

 • Bilge İik - İstanbul

  Çok iyi koruyor. Bakım yapmak da gerekmiyor. O yüzden bu ürün tam puanı hak ediyor.

 • Özlem Ege - Aydın

  Ürün güzel bir biçimde kutulanmış şekilde bana ulaştı. Boya yapabilmek adına bu siparişi verdim. Umarım beni hayal kırıklığına uğratmaz.

Daha önce hiç soru sorulmamış.