200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Sipariş & Destek Hattı
0216 484 02 22

3M 8835 Biyolojik Etmen Koruma Maskesi (1 Adet)

Bakteri, virüs, alerjik toz, mikrop gibi biyolojik risk ve etmenlerin bulunduğu ortamlarda 3m 8835 maske ile korunabilirsiniz. Tüm biyolojik koruma maske çeşitlerini uygun fiyat ile ekipmandeposu.com da!

SKU:3M 8835

%17
indirim
48,87 TL
41,77 TL
Kdv Dahil Fiyatı

Yorumları Oku3
Adet
Şimdi sipariş verin, yarın kargoya verelim.
hızlı kargo etketiüstü kargo ücretsiz etketicanlı detesk hattı etketi

3M 8835 Biyolojik Risk ve Etmenlerden Koruma Maskesi (FFP3)

3M 8835 Partikülat Premium Yumuşak Sızdırmaz Ventilli Solunum Maskesi; hafif ve yüze yapışmayan tasarımı, gelişmiş yumuşak maske kapama halkası, maksimum filtrasyon sağlayan ve maskenin içinde sıcak hava birikimini en aza indiren geniş yüzey alanı, rahat oturması için dört noktalı ayarlanabilir kayışları ve ayarlanabilir burun klipsi sayesinde eşsiz bir rahatlık sağlar. FFP3 koruması gerektiren durumlarda toz, sis, ve dumana karşı koruma sağlar.

Genel Özellikleri:

 • Koruma Sınıfı : FFP3
 • Solunum Tipi : Ventilli
 • Sitili : Konik
 • Koruduğu Maddeler : Toz, sis, duman
 • Uygunluk Normu : EN 149:2001 / CE Onaylı
 • Yumuşak İç Yüz Kapağı Halkası : Yüz kapamasını ve rahatlık hissini arttırır.
 • Sağlam Kabuk ve Kup Tasarımı : Sağlam ve dayanıklı tasarım, daha güvenli bir his ve birden fazla vardiya kapasitesi sağlar.
 • 3M Gelişmiş Elektret Filtre Ortamı : Genişletilmiş filtre alanı, solunum maskesinin ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Toza karşı daha yüksek kapasite. Düşük solunum direnci ile birleşen etkin filtreleme. Sürekli ve yüksek kalite performans.
 • Renk Kodlu Ventil Yazıları : Renk kodu ile koruma düzeyini (FFP3) anlama kolaylığı
 • 3M Cool Flow Ventil : Isı birikmesini etkin şekilde engellemesi sayesinde maskeniz daha fazla serinlik ve rahatlık sağlar. Soluk verilen havayı serbest bırakarak gözlüklerin buğulanması riskini en aza indirir.
 • Ayarlanabilir Örgülü Baş Bantları : Yüz, baş ve boyun rahatlığı sağlayarak daha güvenli bir hisse ulaşılmasına yardım eder.

Hastalık edici organizmalara karşı kullanmadan önce okuyunuz !

Virüslere maruz kalma düzeyinin azaltılması için CDC tarafından önerilen tedbirler arasında ellerin sık sık ve iyice yıkanması, genel hijyene önem vermek ve başkalarının tabağından yemek yememek ve havlularını kullanmamak yer alır. 9 Nisan 2003 itibariyle CDC ve WHO sağlık çalışanlarına minimum korunma (solunum) düzeyi olarak NIOSH N95 maskesi kullanmalarını önermiştir.

Hastalığa neden olan virüse karşı maske kullanmaya karar veren halktan kişilere NIOSH N95 maskesi kullanmalarını öneririz. 3M’in önerisi CDC’nin sağlık çalışanlarına yönelik önerisini temel alır.

NIOSH N95 maskesi yoksa Avrupa CE onaylı EN149: 2001 FFP2 maskesi kullanılmasını öneririz. Bu öneri bu yönetmelikler uyarınca onaylanan ürünün filtre performansının hasta bakımında kullanılan NIOSH N95 maskesinin filtre performansına benzer olduğu sonucunu destekleyen sınırlı testlere dayanır.

NIOSH yada CE onaylı EN149:2001 gibi resmi olarak onaylanmış maskeler doğru şekilde takıldığında kullanıcının havayla taşınan tehlikeli unsurlara maruz kalma düzeyini azaltacak şekilde tasarlanmıştır ancak hastalık, yada ölüm riskini ortadan kaldırmaz.

N95 ve ameliyat maskesi olarak satılan bazı Avrupa CE onaylı EN149: 2001 FFP2 maskeler maruz kalma düzeyinin azaltılması için kullanılabilir. Ameliyat maskelerinin birçoğunun maske olarak kullanımı onaylanmamıştır, bu maskeler kullanıcının havayla taşınan tehlikeli unsurlara karşı korunması için tasarlanmamıştır. Daha yüksek koruma düzeyleri için EN149:2001 FFP3 maskeleri kullanılabilir.

EN149:2001 FFP3 onaylı 3M ürünleri şunlardır :

3M™ 9332 Maske

3M™ 8835 Maske

 • İ

  Bir astım hastası olarak kimyasal maddelere ve diğer etkenlere karşı oldukça hassasım. Bu sebeple farklı çeşitlerdeki solunum maskelerini kullandım. Aralarında en iyisinin bu maskeler olduğunu söyleyebilirim. Çalışırken hiçbir şekilde sıcağı tutmuyor, rahat nefes alamının yanı sıra yüzle de oldukça uyumlu bir ürün

 • SE

  Bu maskeler şuana kadar kullanmış olduğum maskeler arasında en uyumlu ve etkili olanı. Fiyatına göre çok yüksek bir performansı kullanıcılarına sunuyor.

 • NE

  Hava kirliliğinin yaygın olduğu bir yerde çalışıyorsanız ve bu durum sizi yorgun, yıpranmış veya hasta hissettiriyorsa mutlaka edinmenizi öneriyorum. İyi filtreleme yapıyor ve kötü kokuların solunumunu engelliyor. Bu şekilde doğru nefes alıp verebilmenizi sağlıyor.

Daha önce hiç soru sorulmamış.