200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Portwest Reflektörlü İki Renk Yönetici İkaz Yeleği Turuncu/Sarı-S376

Portwest ürünleri sağlamlık ve temiz işçiliği ile kullanıcısını memnun eder.

SKU:PW S376-TS

Ürün Satışa Kapalı

Portwest Reflektörlü İki Renk Yönetici İkaz Yeleği Turuncu/Sarı-S376

Tam donanımlı, çalışma verimliliğini yüksek tutan, güvenliği ve konforu bir arada sunan ikaz yeleğidir. Çok ince yapısı ve hafif ağırlığı, yorgunluğu azaltıcı yüksek performanslı kullanım kolaylığını kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Çalışma sırasında yüksek görünürlüğü sağlayacak yelek rengi ve görülebilirliği güçlendirici reflektif bantları bulunur. Taşıma kolaylığı açısından ek olarak birçok cebi bulunur. Bu cepler kalem ve telefon cebi, geniş ec kart cebi, kimlik ve anahtar için D halkası ve telsiz kullanım durumlarına uygun halkadır.

Genel Özellikleri

  • EN ISO 20471 Class 2 standardına uygundur.
  • CE belgesi onaylıdır.
  • %100 polyester malzeme kullanılarak üretilmiştir.
  • Mahir Doğan - İstanbul

    Çok uzak mesafelerde bile göze çarpan bi iş yeleği olduğunu söylemeliyim. Arkadaşımın kullanıyor olması satın almama vesile oldu. Bildiğiniz gibi oldukça hafif bir iş yeleği. Portwest kalitesi de tartışılmaz…

  • Ebru Çay - Samsun

    1 aylık kullanım sonucu pozitif sonuçlar aldım. Diğer yorumlarda belirtildiği gibi hafif ve rahatlığı sağlayan bir malzeme kullanılarak üretilmiş. Şu anlık memnun sayılırım. Ürünü kullandığım süre zarfı içerisinde sürekli olarak bu yorumu güncelleyeceğim.

Daha önce hiç soru sorulmamış.