Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Beyaz Baret

Beyaz Baretler

Birçok yerde kullanılmaktadır:Demiryolu çalışanları, inşaat işçileri, şantiye çalışanları, mühendisler ve bilirkişiler gibi diğer endüstrilerde çalışanların kafalarını koruyabilmeleri için kaliteli ve güvenilir beyaz baret kullanmalıdırlar. EN397'ye uygundur ve PW42 kulak koruyucuları ile uyumludur.

İşçi göz önünde bulundurularak tasarlandığından, yağmurlu hava koşullarından ek koruma sağlamak için açılı bir yağmurluğa bile sahiptir.

Denenmiş, test edilmiş kaliteli ve güvenli kullanım için beyaz baret düşürülmüştür. Nesnelerden ve dar bölgelerde çalışırken olağanüstü kafa koruması sunmak için işçilerle birlikte çalışılarak üretilmiştir. Rahat ve güvenli bir uyum sağlayan ayarlanabilir kafa bandı ile bir askı kayışına sahiptir.

Yüksek kaliteli sert şapka, beyaz baret ya da güvenlik kaskı; kaliteli malzemeden yapılanbaretler, endüstrilerde yaygın olarak kullanılan ve diğer alanlara çalışanlara kolaylık ve çözüm sunan darbelere dayanıklı bir polipropilen gövde ile üretilmiştir.

Baretin ayarlanabilir olduğundan ve 52-62cm kafa boyutları rahatça sığmaktadır.

Bir başka fayda da düşecek nesnelerden yaralanmadan rahatlıkla çalışabileceğinizi bilmenin huzurudur.Bu ürünle kaliteli kafa koruması dağladığını bilerek gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Şapka baret ya da baretler, çalışma ortamımızda bizi darbelere karşı korumaktan daha fazlasını yapıyor. Baret renk şeması için üç renk: turuncu, sarı ve beyaz renkte baretler kullanıyoruz. Şapkanın her iki tarafında ve sırtta, kullanıcının işini tanımlamak için şapkada renkli bir şerit vardır. Bu şekilde, birisine sormak zorunda kalmadan diğerlerinin rolünü hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebiliyoruz. Bu nedenle, bir değirmenci, elektrikçi, operatör ya da saha hizmeti görevlisine ihtiyaç duyuyorsanız, sadece onun kapağındaki uygun renk şeridi olan birini bakın!