Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Exena İş Ayakkabısı

Bir çift Exena iş ayakkabısı, endüstriyel bir ortamda çalışan veya işinin bir parçası olarak saha ziyaretleri gerçekleştiren herkes için idealdir. Başlamak için bu güvenlik botları, hem yüksek kalite hem de su geçirmez olan deri üst kısım ile kaplıdır. Deri, rahatlıktan sapmadan oldukça dayanıklı olduğu için ayakkabılar için en iyi seçimdir. Bu da sadece kısa süreli için değil. Uzun süre giyilebilecek eşyadır.

ExenaCretakompozit güvenlik botları, ayaklarınızı düşen çisimlerden veya ağır yaralanmalara neden olabilecek diğer sert etkilerden korumanıza yardımcı olacak bir güvenlik başlığı da içerir. Bunun yanı sıra, nefes alabilen malzemeden yapılmış yumuşak bir ayak tabanına da sahiptir. Böylece işinizde performansınızı etkileyen ter ve rahatsızlıklara vakit harcamanız gerekmez.

Devamını Göster »

Exena İş Ayakkabısı Fiyatları ve Özellikleri

Bu botların diğer bir özelliği ise herhangi bir kayma veya düşmeyi önlemek için tasarlanmıştır. Dış taban da antistatik ve poliüretandan yapıldığında hafiftir. Bir çift Exenaayakkabısına sahip olmanın bir başka faydası ise tüm bu güvenlik avantajlarını sunmalarıdır.

Özellikler

  • Üst: Hakiki deri, su itici muamele
  • Astar: Nefes, aşınmaya dayanıklı tekstil Güvenlik
  • ToeCap: Metalik olmayan polikarbonat, 200J Pierce
  • Direnci: Tekstil delinmiş dayanıklı ayak tabanı
  • Ayak tabanı: Çıkarılabilir, yastıklı, antistatik
  • Dış taban: PU 2D kaydırmaz SRC

Aşınmaya son derece dayanıklı, zorlu endüstriyel ortamlarda korunmanızı sağlayacak bir dizi çalışma botu kadar önemlidir. Exena Creta kompozit güvenlik botları sayesinde işinizi rahar ve güvende yapabilirsiniz. Bugün sahip olmak istediğiniz çifti online sipariş edin.