Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Sabo Terlik ve Ayakkabı

İş alanlarında sürekli hareket halinde kalan kişiler sürekli ayak rahatsızlıklarından yakınır. Çok uzun süreler boyunca çalışmak bir zaman sonra ayakta oluşabilecek ağrıları beraberinde getirir. Çünkü vücudun tüm yükünü ayaklar çeker. Bu nedenle ayak sağlığının ihmal edilmemesi gerekir. Uzun süreler boyunca çalışmak durumda kalınıyorsa rahat giyim ile donanımın sağlanması herkesin idrak ettiği bir durum olarak bilinir. Özellikle hastane ortamlarında çalışanlar ortopedik sabo terlik ve ayakkabı tercihi yapıldığı görülür. Bu ürünler ortopedik özellik gösterirler ve uzun saatler boyunca en uygun rahatlığı sunmaya çalışırlar.

Devamını Göster »

Ortopedik Sabo Terlik ve Ayakkabı

Genelde ortopedik özellik tıbbi açıdan hareket zorluğu yaşayan yaşlı insanların kullanımına uygun ayakkabılara ve terliklere uygulanırdı. Fakat yıllar geçtikçe iş yerleri ve günlük kullanım için ayakkabı ve terliklere de uygulanmaya başlandı. Eğer uzun saatler boyunca sürekli bir hareket durumu yaşanıyorsa mutlaka bir sabo terlik ve ayakkabı tercihi yapılması önemlidir. İlerleyen zamanlarda ayakta oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçmede kolaylık sağlayacaktır.

Sabo Terlik ve Ayakkabı Modelleri

Kullanım alanı oldukça geniş olan sabo terlik ve ayakkabı, uzun yıllardır çalışanlara hizmet vermektedir. Hastane terliği ismiyle de anılan bu ürünler birçok iş sektöründe de kullanılmaktadır. Genel olarak doktorlar, hemşireler, hastane çalışanları, temizlik görevlileri, fabrika çalışanları ve aşçılar, şefler ve yemekhane personellerisabo terlik ve ayakkabı kullanımını tercih eder. Hareketin fazla olduğu iş alanlarında çalışanların topuk bölgesine yapması gereken baskıyı en aza indirerek ayak sağlığını en iyi durumda tutar. Örneğin bir aşçı sürekli hareket halindedir ve hızlı olmak zorundadır. Hareketini kısıtlayacak bir ayakkabı veya terlik seçimi yapması hem verimliliğini düşürür hem de rahat çalışmasını engeller. Bu sebeple daha rahat ve ergonomik çalışmayı sağlayacak bir sabo terlik ve ayakkabı gerekli olacaktır. Çeşitli renk ve seçenekleri ile kullanıcılarının hizmetine sunulan sabo terlik ve ayakkabı, güvenlik ve konforu kadar çalışanların kişisel zevkine de hitap eder.

Sabo Terlik ve Ayakkabı Fiyatları

Ortopedik özellik gösteren terlik ve ayakkabılar ayak sağlığının korunmasında önemli görev alır. Üstün teknolojileri içermesinden dolayı normal bir terliğe göre çok daha fazla özellik gösterir. Günümüzde, sabo terlik ve ayakkabı çeşitleri modaya uygun görünmekle birlikte gerekli konforu sağlar ve ayakların ihtiyaç duyduğu rahatlığı destekler. Deri malzeme ile üretilen ürünler, ayakların hava alımını sağlayabilmesi için üst yüzeyinde delikler bulunur. Çalışma sırasında yanlış ayakkabıyı kullanmak çeşitli ayak sorunlarına yol açabilir.

Ayakta ağrı ve mantar oluşumları görülür. Bu sorunlardan kurtulmanın en iyi yolu sabo terlik ve ayakkabı seçiminden yana olmalıdır. Uzun ömürlü kullanım için dayanıklılığı destekleyen, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan bu ürünler kullanıcısına uzun vadede kullanımı sağlar. Bu ürünler yastıklama, derin topuk özelliği ve daha iyi yürümeye yardımcı iyi çekiş özelliği gösteren kauçuk tabanlar ile birlikte üretilmektedir. Bu sebeple normal bir terlik veya ayakkabıya göre daha maliyetli olduğu söylenebilir.