Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Sarı Renkli Yağmurluk

Sarı Renkli Yağmurluk Özellikleri

Yağmurluk, yağış durumlarında vücudu dış etkenlerden koruyan ve üzerinde su tutmayan kıyafetlerden birisidir.Su itici bir kumaştan yapılarak elde edilir. Böylelikle yağmur damlalarının vücutla olan teması engellenmiş olur. Çoğu kez günlük kullanım için kullanıldığı görülse de iş güvenliği için de büyük öneme sahip kişisel koruyucu donanımlardan birisidir. Özellikle yoğun hava koşulları altında çalışan kişiler tarafından tercih edildiği görülür. Sürekli soğuk hava veya yağış altında çalışan kişiler bu duruma engel olabilmek için sarı renkli yağmurluk kullanımını benimserler.

Aksi durumda yağmurdan etkilenen çalışanlar, işlerine konsantre olmada güçlük çekebilir. Bu olay verimliliğin de düşmesi anlamına gelir. Genel olarak amacı suyu emerek vücut ile teması engellemek olan sarırenkli yağmurluk, zamanla gelişen teknoloji ile birlikte yüksek görünürlüğü, nefes alabilirliği, hafifliği ve ısı yalıtımını sağlayan özellikleri de beraberinde getirmiştir. Soğuk ve yağışlı ortamlar için geliştirilen bu ürün, sağladığı çeşitli özellikler ile birlikte fonksiyonel bir iş güvenliği ürünü olduğunu kanıtlamıştır.

Sarı Renkli Yağmurluk Modelleri

Yağmurluklar, kullanım alanına göre çeşitli özellikler gösterebilir. Hava koşullarına göre sarı renkli yağmurluk, soğuk havalarda ısı yalıtımı veya sıcak havalarda nefes alabilir özellikler gösterebilir. Çalışma ortamına uygun bir yağmurluk seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken birkaç özellik bulunmaktadır. Bu özellikler arasında dayanıklılık en önem verilmesi gereken özelliktir. Doğru korumayı sağlayan kaliteli bir sarı renkli yağmurluk sahibi olunduğundan emin olunmalıdır. Bu uzun süreli giyim ömrünü kullanıcısına sunar.

Su geçirmez özellikteki bir yağmurluk, vücutla suyun temasını engellemeyi sağlar. Bu sayede vücut sürekli kuru kalır. Aktif olarak çalışılan ortamlarda terlemeye meyilli olunacağından, yüksek nemin vücuttan atılmasını sağlayacak nefes alabilir özellikteki bir sarı renkli yağmurluk ile çalışıldığından emin olunmalıdır. Son olarak ürünün hareketi engellemeyecek ancak fit bir görünüm sağlaması oldukça önemlidir. Bu iş verimliliği için gerekli bir durumdur. Çalışma sırasında konforu sağlamayan bir yağmurluk, rahatsızlığa ve üretkenliğin düşmesine neden olur.

Sarı Renkli Yağmurluk Fiyatları

Kış ve sonbahar aylarında zorlayıcı soğuklar kendini göstermeye başlar. İnsanlar soğuk havadan ve yağışlardan korunmak adına çeşitli kıyafetler giyerler. Uzun saatler boyunca dışarıda kalan kişiler, sürekli sıcak ve kuru tutacak elbiseleri tercih ederler. Sarı renkli yağmurluk bu elbiselerden neredeyse en bilinir olanıdır. Yoğun mesai programı içinde olan çalışanların en iyi dostu olan yağmurluklar, çalışma saatleri içerisinde maksimum güvenlik ve konforun sağlanmasına öncelik oluşturur.Hafif ve ince olmaları sebebiyle çalışma sırasında verimin düşmesi gibi bir durumla karşılaşmayı engeller.

Üretkenliğin en üst seviyede olmasını sağlar. Geniş ürün yelpazesine sahip kataloğumuzda çeşitli tasarımlarıyla zevke uygunsarı renkli yağmurluk bulmak oldukça kolaydır. Yüksek performansı ile birlikte uzun yıllar boyunca korunumu sağlar. Çoğu iş sektörünün vazgeçilmezi olan yağmurluklar, yıllar geçtikçe kalıcılığını artırmaya devam etmektedir. Oldukça uygun fiyatlı ve her çeşit bedene sahip sarı renkli yağmurluk, kullanımı boyunca çalışanlarını memnun eder.