Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Yağmurluk Mont

Yağmurluk İş Mont

Hava koşullarının iyi olmadığı ve dolayısıyla görüş açısının azaldığı ortamlarda çalışan kişiler her zaman bu durumun zorluğundan yakınır. Bu sebeple kişisel koruyucu donanımlara ihtiyaç duyarlar. Bu donanımlardan birisi yağmurluk mont olarak söylenebilir. Özellikle yoğun sis ve gece karanlığının etkili olduğu ortamlarda çalışanlar çok sayıda çeşitli tehlikeler atlatır. Trafiğin yoğun yaşandığı ortamlarda çok sayıda kaza meydana gelmekte ve bu kazalar genellikle can kayıplarına neden olmaktadır. Böyle durumlarda en az ışığı bile yansıtabilecek ve görünürlüğü kolaylaştıracak bir yağmurluk mont tercihi tehlikelerin önüne geçilmesinde önemli bir rol oynayacaktır.

Hele ki kış ortamında çalışılıyor ise sadece yüksek görünürlük özelliği tek başına yetemeyebilir. Bu özelliğe ek olarak çalışanı soğuktan koruyabilmesi adına iyi ısı yalıtımı yapan bir yağmurluk mont kullanılması da hem güvenlik hem de yüksek konforun sağlanması açısından büyük önem taşır. Fonksiyonel özellikleri ile birlikte çalışma alanında, işçilerin en iyi dostu olan bu ürün, uzun yıllar boyu kullanıcısını korumaya devam eder.

Yağmurluk Mont Modelleri

Yağmurluk mont kullanımı özellikle karayolunda çalışan işçiler için kullanımı yıllar geçtikçe daha çok artmaktadır. Kullanıcısına sağlamış olduğu özellikler ile birlikte oldukça verimli olan bu kişisel koruyucu ekipman çalışma sırasında işçilerin güvenliğini ve konforunu üst düzeye çıkarmaktadır. Dayanıklılık özelliğiyle dış ortamdan gelebilecek olan etkileri en aza indirir. Su ve rüzgar geçirmez özelliğiyle vücutla olan teması engeller. Yapımında sarı, turuncu ve kırmızı rengin kullanılmasıyla ışık daha kolay yansıtılır ve sürücülerin çalışanları fark edebilmesi kolaylaşır. Bu sayede tereddüt durumu ortadan kalkar ve daha rahat çalışma durumu oluşur. Sürekli olarak aktif durumda olan çalışanlar nefes alabilirliği yüksek olan yağmurluk mont sayesinde, vücutta oluşacak nemin etkisinden çabucak kurtulur. Bunun sebebi bu donanımın nemi vücut içinden hızlıca uzaklaştırmasından kaynaklanır. Her renk ve çeşidin bulunduğu sitemizde dış tasarımları ile de kullanıcılarına hitap eden yağmurluk mont, isteğe göre kişiselleştirilebilir.

Yağmurluk Mont Fiyatları

Yoğun hava şartları yalnızca çalışanları değil, o kesimlerde bulunan insanları da etkileyebilir. Günlük kullanım için de uygun olan yağmurluk mont ister günlük ister çalışma ortamında giyilmeye uygundur. Genelde bu kıyafetler trafik polislerinde, itfaiyecilerde ve acil durum çalışanlarında görülmeye alışılmıştır. Çok sayıda yaşanan kazalar sebebiyle yüksek görünürlüğü sağlayan kıyafetlerin giyilmesi bir zorunluluk haline getirilmiştir. Bu sayede yaşanabilecek kazaların en aza indirilmesi sağlanmaya çalışılır.

Bir yağmurluk mont seçimi yaparken bulunulan ortamın ne gibi tehlikelere sahip olduğunu önceden biliyor olmak ve ona uygun alışveriş yapmak, kullanıcılara büyük bir artı getirir. Daha sonra teknik özelliklerden faydalanılarak yeni bir ürün alımının yapılması gerekir. Sürekli yenilenen ve geliştirilen ürün kataloğu ile birlikte kullanıcıların en uygun yağmurluk mont seçimi yapması, site üzerinden oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Her kullanıcıya uygun fiyatlı ürün yelpazesiyle, çalışma ortamına veya günlük kullanıma uygun kişisel koruyucu donanımlar ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.