Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

3M Kaynak Maskesi

Yeni nesil 3M Speedglas kaynak kaskları ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

  • Birçok kaynak tehlikelerine karşı koruma sağlar
    Kaynakçılar her gün zor çalışma koşulları ile karşı karşıyadır. 3M Speedglas Kaynak maskesi ve 3M Adflo Powered hava arındırıcı solunum maskeleri gözlerinizi, akciğerinizi, işitme duyunuzu, başınızı ve daha fazlasını günlük tehlikelerden korur.
  • Tıraşsız olarak dijital kaynak maskesi kullabilirsiniz
    3M Adflo solunum sistemleri ile sınırlı yüz kılları korumaya engel oluşturmaz. Bu yüzden imajınızı değiştirmenize gerek kalmaz.
  • 3M Kaynak maskesi kaynak noktasına gerçekçi ve ayrıntılı bakabilmenizi sağlar.
    Kaynak yapılan yeri ne kadar iyi görürseniz, işinizi daha detaylı bir şekilde yapabilirsiniz. Doğal renk teknolojisi ile gelişmiş optikler geliştirdik. Böylece detaylarınızı ve renkleri görebilirsiniz. Kaynaklarınızı daha gerçekçi bir şekilde görebilmeniz için güvenli bir şekilde çalışabilirsiniz.

Devamını Göster »

3M Speedglas Kaynak Maskesi

Dünyanın dört bir yanındaki profesyonel kaynakçılar, 3m speedglas kaynak maskesi ve Respiratör Sistemlerine güvenirler.

Bu güvene erişmek şans eseri olmadı. İlk otomatik kararan dijital kaynak maskesi ile 1981'de başlayarak Speedglas (speedglas kaynak maskesi) gibi ihtiyaç duydukları kaynak maskesi için en önemli özellikleri nasıl geliştirebileceğimizi bize anlatan kaynakçıları dinleyerek ürünleri tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Yıllar geçtikçe bu, Speedglas teknolojilerinde güvenlik, işlevsellik ve rahatlık için standardı belirlemeye devam eden uzun bir çığır açan ilerlemelere neden oldu. Böylece 3m kaynak maskesi ortaya çıktı.

3M Speedglas, tüm ürünlerini dayanıklılık, güvenilirlik ve güvenlik için üretmekte ve test etmektedir. Optik, konfor, verimlilik, daha da hafifletilmiş ağırlık ve daha fazlasını size en iyi şekilde sunmak için çalışıyoruz. Mükemmel kaynak ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Metal İşleme Tehlikeleri ve Çözümleri
Manganez, Hexavalent krom ve Silika gibi tehlikelere maruz kalmayla ilgili endişelerde farkındalığı arttırmayı amaçlıyoruz. Güncel ve ilgili teknik bilgiler, endüstri en iyi uygulamaları ve potansiyel güvenlik çözümleri konusunda eğitim sunmaktır.

3M Ulaşım Sektörü
Sıcak, kirli ve tehlikeli bir çalışma ortamı. 3M Adflo Enerjili Hava Arındırıcı Solunum Maskesi (PAPR) ile size koruma ve konfor sağlayan sağlamaktadır.

3M Petrol ve Gaz
Petrol ve Gaz endüstrisinde kişisel koruyucu ekipman (PPE) gerektiren ve güvenlik kurallarına sıkı sıkıya uyulması gereken birçok iş bulunmaktadır. 3M, çalışanlarınızın üretim, bakım veya onarım sürecinde korumasına yardımcı olan kişisel güvenlik çözümleri (dijital kaynak maskesi gibi) sunar. 3M Kaynak maskesi ve speedglas kaynak maskesi modellerinin parçaları da rahatça tedarik edilebilir.