Espuna İş Eldiveni

Espuna hareket özgürlüğü sunar. Bu ifade Espuna'nın temasıdır. 1967 yılında kurulan Fransız, koruyucu eldiven şirketidir. Birçok müşterisine ihtiyaç duyduğu en iyi iş eldiveni çeşitleri sunmak için düzenli olarak yenilik yapmaktadır.

Espuna markası, Fransa'da üretilen en çok korunmaya ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılan deri el koruma eldiveni ile bilinir. Kuru sektörde üretim, elleçleme, soğuk sektör (-500 C'ye kadar), sıcak kesim riskinin yüksek olduğu sektörlerin yanı sıra çelik endüstrisi gibi çeşitli sektörler için üretim yapar.

Devamını Göster »

Espuna Eldiven Fiyatları

Espuna şimdi müşterilerine yeni bir eldiven serisi sunuyor: deri değil, örülmüş: kesilmeye karşı dayanıklı, soğuğa karşı koruma ve hafif veya ağır taşıma, mekanik tehlikeler, inşaat ve daha fazlası için tasarlanmış modellerden oluşmaktadır.
Palmiye, parmak uçları ve inek derisi, tane derilerin metakarp(el tarağı kemikleri) takviyesi. Nefes alabilirliği artırmak için pamuklu kumaş, yarı sert kumaş bileğin iyi korunmasını sağlar.

Günümüzde boş zamanlarında (avcılık, bahçecilik) ve güvenlik sektörlerinde (itfaiye, polis, silahlı kuvvetler, gözetleme, vb.) birçok alanda beybi eldiven modelleri bulunmaktadır.
Espuna şirketi, eldivenin tüm üretim aşamalarını yürütürken, deride analiz yapılması, tasnif ve sınıflandırma, eşyaların kesilmesi, montajı, tornalanması ve paketlenmesine kadar bütün üretimi kendisi yapmaktadır.
İşinin özü, erkek eldiven ve bayan eldiven ile günlük işlerinde korunması ve ellerinin işe uygun güvenilir bir koruma sağlaması için her şeyi yapıyor.
Espuna'nın müşterilerinin büyük çoğunluğu, çok küçük işletmelerden büyük uluslararası gruplara kadar uzanan şirketlerdir.