Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Honewell İş Kulaklığı

Honeywell kulaklıklar, bir yere bağlı kalmaması gereken çalışan için tasarlanmıştır.Aynı zamanda yüksek derecede gürültünün olduğu bölgelerde de gürültüden koruma sağlar.Sync Wireless kulaklık, Bluetooth aracılığıyla çoğu cep telefonu cihazına kablosuz olarak bağlanabilir. Sync Kablosuz kulaklığın takılması ve kullanımı oldukça kolaydır.

Honeywell kulaklıklarıyla çalışanlarınızı gürültüden en iyi korumayı sağlamaktadır. Teknik yeniliklerden eğitim girişimlerine ve saha doğrulamasına kadar, gürültüden korunmanın birçok özelliği içinde barındırıyor. Howard atış kulaklığı da bulunmaktadır.

Devamını Göster »

Honewell İş Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri

Her gün, işçiler, dünyanın en akustik açıdan zorlu ortamlarında gürültüden korunmak ve sesi yönetmek için HoneywellHowardLeight kulaklıklarına güveniyorlar. Ürünlerimiz, ileri teknolojiyle birlikte performans ve konfor özelliklerinin bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur. Farklı kullanıcıların ve farklı ortamların taleplerine yönelik farklı ürün özellikleri gürültünün seviyesine göre çeşitli kulaklıklar sunmaktadır. Gürültü önleyici kulaklık türleri mevcuttur.

Honeywell kulaklıklarımız, gürültüden korunmak için özel olarak üretildi. Derin dondurucu ortamlarında, yüksek gürültülü ortamlarda ve baret çalışanlarının ihtiyaçlarını destekleyen kablolu ve kablosuz kulaklıklar arasından seçim yapabilme seçeneği sunmaktadır. Ses geçirmeyen kulaklık stilleri, bir işçinin tercihine uyum sağlamak için başın arkasında veya başın üst kısmında giyilen türleri vardır.