Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Lazer Gözlüğü

Lazer koruma gözlükleri, gözlerinizi medikal, askeri, araştırma, eğitim ve çok sayıda endüstriyel uygulamada kullanılan lazer ışığından korumak için tasarlanmıştır. Lazer güvenlik gözlüklerimiz için 30 farklı tipte lazer filtreler üretilebilir. Çeşitli dalga boylarında ve güçte çalışan birçok lazer çeşidi vardır. Korunmasız insan gözü, lazer radyasyonuna çok duyarlıdır.Doğrudan ya da yansıtılarak maruz kaldığı ışınlardan kalıcı olarak hasar görebilir. Müşteriler, kullanmaları gereken optik cihaz için dikkatli davranmalı ve uygun optik cihaz merceğini filtresini seçmelidir.

Devamını Göster »

Lazer Gözlüğü Kullanımı

Ancak, doğru koruma kullanılması bu riski tamamen ortadan kaldırır. Sadece önemli bir güvenlik bileşeni değildir. Tıbbi, cerrahi, kozmetik veya dental lazer prosedürlerinin yanı sıra, araştırma ve adli laboratuvarlarda gibi tüm tesislerde zorunluluktur. Kendinizi, hastalarınızı ve personelinizi korumak için yüksek kaliteli, uygun fiyatlı lazer gözlüklerini seçmeyi düşünün. Lazer izleme gözlüğüve güvenlik gözlüklerimiz, koruyucu gözlükler ANSI yönetmeliğine göre sınıflandırılmıştır.

Lazer gözlüğü ve güvenlik ürünleri, fotonik uygulamalarının güvenlik ve devlet standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlar. Lazer Güvenliği, lazer pencereleri, güvenlik gözlükleri veya bireyler ya da ekipmanlara yönelik tehlikeleri en aza indirmek için tasarlanmış uyarı levhaları gibi ürünleri kapsamaktadır. Lazer Güvenlik bileşenleri, özel lazerler veya uygulamalar ile kullanılmak üzere tasarlanmış geniş bir seçenek yelpazesinde mevcuttur. Lazer gözlükleri ve güvenliği ürünleri belirli tehlikeler veya ortamlarla kullanım için çeşitli boyutlarda mevcuttur.