Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Polly Boot Cizme

Poliüretan esaslı Polly Boot Çizme, sahip olduğu hava kabarcığı yapısıyla çok daha esnek ve kullanışlıdır. Hava transferini sağlayan bu kabarcıklar ayağınızın ısısını koruyup, kışın soğuk havanın, yazın ise sıcak havanın çizmeniz için birikmesini engeller. -28° C’de bile esnekliğini ve sağlamlığını devam ettirir. Sahip olduğu esneklik özelliği ile kolay ve rahat bir kullanım sağlar. Diğer çizmelere göre oldukça hafiftir. Hafifiği ve sağlamlığı ile iş esnasında enerji ile gün boyunca çalışmanıza destek vermektedir. Polly Boot Çizme, sadece Polly Boot’a özel poliüretan hammaddesinin hava geçirgenliği özelliğiyle, çizmenin içerisinde sürekli bir hava transferi sağlar. Böylece nem ve bakteri oluşumunu engelleyip ayak sağlığınızı korur. Fiyat olarak da uygundur.

Devamını Göster »

Polly Boot Çizme Kullanımı

Polly Boot’un geliştirdiği özel poliüretan hammaddesi ve teknik üstünlükleri ile ürettiği çizmeler, organik yağlar, endüstriyel yağlar, hayvansal ve tarımsal artıklar, gıda artıkları, balıkçılık ve deniz atıklarını ve hafif kimyasallara karşı son derece dayanıklı ve performansı oldukça yüksektir. Beyaz renkli çizmeler, UV ışınlarına, sararmaya karşı ve kirlenmeye dayanıklı özel boya ile üretilmektedir. Polly Boot, aşınma, kaymazlık gibi çok önemli özelliklerin kullanım süresince değişimini minimuma indirmek ve kullanım ömrünü arttırmak için tabanlarda TPU malzemesi kullanmaktadır.

Polly Boot Çizme Kullanım Alanları

Ayak sağlığı denilince akla ilk olarak güvenli ayakkabı ve türevlerini kullanmak gelir. Sakatlanma ve yaralanmaların çoğunu el ve ayaklarımızda yaşarız. Bundan dolayı ayak sağlığımız için birçok güvenlik ürünü üretilmektedir. İş güvenliği açısından çizmeler önemli bir yer tutmaktadır. Biz burada Polly Boot Çizme’den bahsetmek istiyoruz. Kullanım alanı konusunda oldukça geniş bir havuza sahiptir. Çoğu meslek için vazgeçilmez bir ekipman olarak bilinmektedir. Genel olarak avcılık ve balıkçılık sektörlerinde görmeye alışığız.

Bir balıkçıyı hayal ettiğinizde kafanızda oluşacak profili biçim olarak tulum ve çizmesiz düşünemezsiniz. Tabi bu durum sadece balıkçılık ile sınırlı değildir. Aynı durum avcılık için de geçerlidir. Bu alanlar dışında metal sanayi, petrokimya, maden ocakları, inşaat endüstrisi, mermer ve doğalgaz endüstrisi, tarım alanları, soğuk hava depo ve alanları, mermer ve doğal taş endüstri, ilaç sanayi, sağlık sektörü gibi alanlara da Polly Boot Çizme hizmet vermektedir.

Polly Boot Çizme Seçimi

Şimdi işin en önemli tarafı olan seçim konusuna gelelim. Yukarıda çeşitli meslek gruplarından örnekler verdik. Bu meslek grupları için önemli olan ürünler arasından doğru seçimler yapmak olmalıdır. Seçim yaparken ön planda olması gereken kriter kullanım alanları için uygunluğu olacaktır. Bir balıkçı veya avcının aynı amaç için kullanacaklarını düşünmemiz saçmalıktan öte değildir. Balıkçı için uygun olan su almasını engelleyen, avcı için ise çevresel faktörlerden koruyacak Polly Boot Çizme olması mantıklı olacaktır. Bu durumda iş kullanıcıya düşmektedir. Hangi işle ilgileniyorsa amacına uygun çizme alması onu hem maddi, hem de manevi yönden sıkıntıya düşürmeyecektir. Herhangi bir çizme olarak satın alacaksanız büyük sorun yaşamanız kuvvetle muhtemeldir. Bir balıkçının hiçbir araştırması olmadan petrokimya için kullanılan bir ürünü alması, ona sadece para kaybı ve güvenliği konusunda zarar vermekten öteye geçemeyecektir.